USA,
(2023–2024), 7 h 40 min
(Minutáž: 23 min)
Tvůrci:
Chris SavinoRežie:
Dan GouletHrají:
Grey Griffin, Lara Jill Miller, Jessica DiCicco, Brian Stepanek, Nika Futterman, Liliana Mumy, Cristina Pucelli, Catherine Taber, Jill Talley, Secunda Wood, Jenny LorenzoVOD (2)
Epizody(20)
-
Waking History / Pranks Fore Nothing (S07E01)
-
Child's Play / Force of Habits (S07E02)
-
Candy Crushed / Master of Delusion (S07E03)
-
Bye Bye Birthday / Tough Guise (S07E04)
-
Road Trip: Bizarritorium (S07E05)
-
Road Trip: Bringing Down the House / Road Trip: Mountain Hard Pass (S07E06)
-
Road Trip: From Brad to Worse / Road Trip: Doll Day Afternoon (S07E07)
-
Road Trip: Screen Queen / Road Trip: Hide and Sneak (S07E08)
-
Out of Step / Too Cool for School (S07E09)
-
Music to My Fears / Fluff and Foiled (S07E10)
-
Leave No Van Behind / Sponsor Tripped (S07E11)
-
Party Fowl / Sleepless in Royal Woods (S07E12)
-
'Twas the Fight Before Christmas (S07E13)
-
Hunn-cut Gems / Can't Lynn Them All (S07E14)
-
Bye, Tanya / What Lies Beneath (S07E15)
-
An Inspector Falls / One in a Million (S07E16)
-
Dread of the Class / Welcome to the Doll Heist (S07E17)
-
Let's Break a Deal / A Dish Come True (S07E18)
-
Beg, Borrow and Steele / There Will Be Mud (S07E19)
-
Riddle School / Love Me Tenor (S07E20)
Hrají
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Lara Jill Miller
USA
Nejlepší seriály:
Looney Tunes: Animáky (2019) (seriál)
Molly a duch (2021) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Jessica DiCicco
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Bravest Warriors (2012) (seriál)
Brian Stepanek
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Nika Futterman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Liliana Mumy
Nejlepší seriály:
Bravest Warriors (2012) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Cristina Pucelli
USA
Nejlepší seriály:
The Boondocks (2005) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Strejda děda (2013) (seriál)
Catherine Taber
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Moje dobrodružství se Supermanem (2023) (seriál)
Jill Talley
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Secunda Wood
USA
Nejlepší seriály:
Molly a duch (2021) (seriál)
Solární protipóly (2020) (seriál)
Gen: Lock (2019) (seriál)
Jenny Lorenzo
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Gentefied (2020) (seriál)
Sharkdog (2021) (seriál)