USA,
(2018–2019), 9 h 58 min
(Minutáž: 23 min)
Tvůrci:
Chris SavinoHudba:
Doug RockwellHrají:
Grey Griffin, Lara Jill Miller, Jessica DiCicco, Brian Stepanek, Nika Futterman, Liliana Mumy, Cristina Pucelli, Catherine Taber, Jill Talley, Collin Dean, John DiMaggio, Andre Robinson (více)VOD (1)
Epizody(26)
-
Roadie to Nowhere / A Fridge Too Far (S03E01)
-
Selfie Improvement / No Place Like Homeschool (S03E02)
-
White Hare / Insta-gran (S03E03)
-
City Slickers / Fool Me Twice (S03E04)
-
Net Gains / Pipe Dreams (S03E05)
-
Fandom Pains / Rita Her Rights (S03E06)
-
Teachers' Union / Head Poet's Anxiety (S03E07)
-
The Mad Scientist / Missed Connection (S03E08)
-
Deal Me Out / Friendzy (S03E09)
-
Pasture Bedtime / Shop Girl (S03E10)
-
What Wood Lincoln Do? / Ruthless People (S03E11)
-
Scales of Justice / Crimes of Fashion (S03E12)
-
Tripped! (S03E13)
-
Absent Minded / Be Stella My Heart (S03E14)
-
Gown and Out / Breaking Dad (S03E15)
-
House of Lies / Game Boys (S03E16)
-
Sitting Bull / The Spies Who Loved Me (S03E17)
-
Everybody Loves Leni / Middle Men (S03E18)
-
Jeers for Fears / Tea Tale Heart (S03E19)
-
The Loudest Thanksgiving (S03E20)
-
Really Loud Music (S03E21)
-
Predict Ability / Driving Ambition (S03E22)
-
Home of the Fave / Hero Today, Gone Tomorrow (S03E23)
-
Cooked! (S03E24)
-
The Write Stuff / Racing Hearts (S03E25)
-
Stage Plight / Antiqued Off (S03E26)
Hrají
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Lara Jill Miller
USA
Nejlepší seriály:
Looney Tunes: Animáky (2019) (seriál)
Molly a duch (2021) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Jessica DiCicco
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Bravest Warriors (2012) (seriál)
Brian Stepanek
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Nika Futterman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Liliana Mumy
Nejlepší seriály:
Bravest Warriors (2012) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Cristina Pucelli
USA
Nejlepší seriály:
The Boondocks (2005) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Zvědavý George (2006) (seriál)
Catherine Taber
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)
Moje dobrodružství se Supermanem (2023) (seriál)
Jill Talley
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Collin Dean
USA
Nejlepší seriály:
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Americký táta (2005) (seriál)
John DiMaggio
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Andre Robinson
Nejlepší seriály:
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (2015) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Carlos PenaVega
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)
Grant Palmer
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Změna hry (2015) (seriál)
Makana Say
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Teachers (2016) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba: Hawai (2021) (seriál)
Gunnar Sizemore
Nejlepší seriály:
Graig od potoka (2018) (seriál)
Clarence (2013) (seriál)
Nashville (2012) (seriál)
Christian J. Simon
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Gumballův úžasný svět (2011) (seriál)
Future Man (2017) (seriál)
Robbie Rogers
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
The Real O'Neals (2016) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Kelly Jean Badgley
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)