Reklama

Reklama

Ed TV

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ed Pekurny (Matthew McConaughey) je docela obyčejný chlapík, který si myslí, že nemůže nic ztratit, když přistoupí na výhodnou nabídku kabelové televize a stane se hrdinou jejich nové show. Téměř přes noc se pořad, sledující Edův život v přímém přenosu, stane obrovským hitem a řadový prodavač z videoobchodu se promění v mediální hvězdu a miláčka celého národa! Hvězdné herecké obsazení včetně Woodyho Harrelsona, Elizabeth Hurley, Dennise Hoppera, Ellen DeGeneres a Martina Landaua a skvělá režie Rona Howarda (Apollo 13) nabízí pobuřující pohled na slávu přes noc a sdílení vašeho života s několika miliony vašich nejbližších přátel! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

jhrasko 

všechny recenze uživatele

Keď dvaja robia to isté, nemusí to byť to isté. Inak: mám rad Frearsove NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI i VALMONTA od pána Formana. Mám rád CAPOTEho, páčil sa mi i verzia toho istého príbehu v INFAMOUS. THE TRUMAN SHOW je klasika, Ed TV ale pláva po povrchu, je prvoplánový a ako komédia mi prišiel dokonca i nefunkčný. Vydržal som po prvú reklamu. ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Od tochto filmu som veľa nečakal, ale skončil som prekvapený jeho sviežosťou, vtipom a premyslenosťou. Bál som sa Trumanovej šou chudobného človeka, ale tento film vzal veľa rovnakých tém a roztočil ich rôznymi smermi. Vo filme chýbal Trumanov smútok a ľudskosť, ale rozdiel sa docielil stručnejším a náročnejším spoločenským komentárom. 7/10 ()

Reklama

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Asi nejde Eda nesrovnávat s Truman show (ačkoliv jde o dost odlišené snímky, které mají společený jen ten život před kamerou). A ikdyž je Weirův snímek všeobecně známější, tak tento Howardův kousek není zas tak o moc horší. Prostě hodně dobrá netradiční komedie, která trochu přinutí k zamyšlení. 8/10 ()

eye candy 

všechny recenze uživatele

Docela zajímavé téma ztráty soukromí a celého toho kolotoče reality show, je zde bohužel na rozdíl od trumana použito jenom jako podklad ke klasické americké romantice, což může způsobit velké zklamání všem kdo od tohoto snímku čekájí něco víc než pohodovou jednorázovku, která z hlavy vyfičí při první návštěvě lednice :) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nečekal jsem od toho nic a je pravda, že je na tom vidět, jak je to vede celkem klidnou cestou, dalo by se to mnohem více vyhrotit, ale tohle je pořád Ron Howard, který chce jít střední cestou. Má to ale smysl, má to vypovídací hodnotu a chce to ukázat, jak moc se nudíme. Vtipné je, že realita filmu se stává i realitou současnosti. Celebrita může být i neschopný člověk, který ani není takový dobrák jako Ed. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (3)

  • Matthew McConaughey (Ed Pekurny) odpověděl na otázku, zda se díky tomuto filmu nějak změnil jeho pohled na televizi a ostatní média: "Řeknu vám, co se změnilo - změnil se můj pohled na mě a na ostatní slavné lidi. Myslím, že ten film nás hodně zlidšťuje a mnohé vysvětluje. Z jeho první pracovní projekce jsem šel po Times Square, kde visel obří reklamní poutač s Whitney Houston a Mariah Carey. V mnohonásobně nadživotní velikosti. 'Teda, ty už nevěděj co by,' byla moje první přirozená reakce a pak jsem si najednou všimnul, že o kousek dál visím i já. Sice o hodně menší, ale taky nadživotní. Došlo mi, že to není marnivost, ale součást naší práce. Sláva a všechen ten mediální humbuk kolem je prostě součást našeho povolání. Jsme v tom nevinně." (NIRO)

Reklama

Reklama