Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Věřte nebo ne, i v márnici může být legrace k popukání. O tom ví svoje Chuck Lumley, mírumilovný zřízenec, který však má potřeštěného parťáka, jenž ho vtáhne do pěkně smrdutého podniku. Copak by někoho normálního mohlo napadnout, že místo, kde spočívají nebožtíci, by se mohlo po nocích měnit v nevěstinec? O tom, že to není dobrý nápad, se záhy přesvědčí všichni zúčastnění. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (10)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Občas, keď si tak ako filmový fanúšik kopete v kinematografii, ako nejaký archeológ vo vykopávkach, nie vždy natrafíte na zlato. Ale občas natrafíte na striebro, ktoré sa náramne blyští. V histórii kinematografie bolo veľa kur!ev, ktoré neboli zlatokopky a ich práca bola len z núdze cnosť ( PRETTY WOMAN ). Bolo veľa outsiderov, ktorí si museli vyžierať trápne príbuzenské spoločenstvo a odsudzovanie tých ostatných ( snáď každý tretí film ). A je veľa kámošov, ktorý to síce myslia dobre, ale občas to pekne pohnoja ( tu je počet asi neobmedzený ). A predsa sa všetci zídu a urobia všetko preto, aby sa happy end happyensom stal. A urobia to hlavne pre divákov. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

První větší film Rona Howarda, který mě snad nikdy nezklamal a debut Michaela Keatona. Uťáplý noční pracovník márnice a jeho praštěný parťák vymyslí, že márnice by se dala využít jako centrála šlapek. Absurdní námět, který mohl vzniknout jen v osmdesátkách. Howard si to ale pohlídal - příběh je slušně vymyšlený (hrdinové jako solidní zaměstnavatelé se spoustou benefitů), je tu 80s atmosféra i písničky, nechybí tu pěkná romantika či problémy s konkurencí i policií. Hrdina je sice trouba ale sympatický a na konci se vzmuží a no a Michael Keaton jako jeho potrhlý parťák řádí a dokazuje svůj talent už v prvním filmu. Jen mě bylo líto té opuštěné přítelkyně. Spíše milý film než úplně komediální nářez, ale pěkně se na to koukalo. 4*. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Mezi třema a čtyřma *. Henry Winkler v roli, která by se hodila na tělo i Chevy Chasemu. Keaton mě spíš štval, protože typologicky mi byl bližší Chuck Lumley (pedant, pořádnej, bez ambicí, divokejch myšlenek). Kdyby režie omladila všechny kněžky lásky asi o deset až osmnáct let, dalo by se na to krásně koukat. ()

Luk80 

všechny recenze uživatele

Správně potřeštěná komedie ze zlatých časů podobného typu jako třeba Pánská Jízda. Mike Keaton tady hrál poblázněnce se správným elánem do života .Kdo by to řek, že za pár let z něho bude Batman. Nevybírám si filmy podle obsazení, ale v případě Joe Spinella to jinak nejde. Celý film jsem se těšil na jeho nástup. Malá rolička managera nobl bordelu nebylo nic extra, ale pro fandu Spinella další z povinností. Noční šichta je jinak ujetá jak věčně žvýkající šlapka. ()

Galerie (15)

Související novinky

Zemřela herečka Shannen Doherty

Zemřela herečka Shannen Doherty

14.07.2024

Ve věku třiapadesáti let zemřela v sobotu 13. července americká herečka a hvězda populárních seriálů, jako jsou Beverly Hills 90210 a Čarodějky, Shannen Doherty. Podle dostupných informací bohužel… (více)

Reklama

Reklama