Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Los Angeles, klub Playboy Mansion. Palác pornomagnáta Hugh M. Hefnera, zakladatele časopisu Playboy, oživá milou návštěvou, vlastně milou rodinnou návštěvou. Několik posledních playmates se na čas vrátilo, aby divákům představily místo, kde večírek a zábava nikdy nekončí. (dopitak)

Recenze (2)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Až se v zimě moc bude stýskat po teplu a sluníčku, pusťte si tento erotický dokument. Asi není tak úplně fér uvádět v titulkách všechna ta známá jména, protože někteří jsou ve filmu vidět jen na fotografii, v případě Warrena Beattyho tomu tak bylo na začátku 34. minuty filmu. Jako dokument je Playmate Pajama Party prakticky bezcenný, dokumentárních záběrů jsou tu dohromady všehovšudy asi dvě minuty. Zbytek klasická spomalovačka, při které se playmates nakrucují, stahují si rozpustile prádýlko a chichotají se pitomoučce do kamer, když se kulečníkovou koulí trefí do rohu. Ale kouká se na to docela hezky a hlavně je nutné pochválit "soundtrack", v tomto případě výběr písní, opravdu skvělá sestava. ()

Xpojntman 

všechny recenze uživatele

Klub Playboy Mansion, velkolepé sídlo boháče a zakladatele Playboye Hugh M. Hefnera v Los Angeles se stává středem příběhu, ve kterém hrají důležitou roli děvčata playmate od Marylin Monroe až po třeba Jaime Bergman. ()

Reklama

Reklama