Reklama

Reklama

Obsahy(1)

All's Faire in Love je veselá romantická komedie. Vysokoškolskému studentovi Willovi přidělí jeho profesor Shockworthy práci na renesančním festivalu, poté co chyběl na několika hodinách. Zde se potká s investiční bankéřkou Kate, která opustila své zaměstnání, aby mohla na tomto festivalu pracovat. (wertcha)

Recenze (2)

Five By Five 

všechny recenze uživatele

Okrem úvodu sa celý dej odohráva na renesančnom festivale - a po tejto stránke je to naozaj úžasné... Niektoré postavy sú privedené do takých extrémov až neviete či to len hrajú, alebo tomu skutočne veria... Christina Ricci tu možno až tak nehviezdi, po boku jej o 3 hlavy vyššieho ex-snúbenca jej to však veľmi pristane... Čo mi tu naopak celkom nesadlo, bola večne opitá "princezná" a fakt, že sa autorom nepodarilo úplne vyhnúť tradičnému romantickému klišé (spolu, od seba, spolu...)... Naozaj som sa počas sledovania bavil, za také dobré 4* ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Až na ten typický vývoj vztahu hlavní dvojice to byla velmi příjemná podívaná. Renesanční festival byl opravdu kouzelný, to se musí nechat. ()

Reklama

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Film se měl původně jmenovat Ye Olde Times a hlavní roli měl ztvárnit Jack Black, ale na konci září 2008 se od záměru upustilo, film byl natočen jako romantická komedie a přejmenován. (wertcha)

Reklama

Reklama