Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maurice Pogue (Dana Carvey), bývalý policista a nyní soukromý detektiv, se každé ráno probouzí s novým případem - snaží se vypátrat, co nebo kdo je. Vzácný druh ztráty paměti dělá každý den vlastně prvním dnem jeho života. Takže když má Pogue svědčit před soudem jako klíčový svědek, musí si vymyslet šéfa podsvětí, kterého si nepamatuje, odpovědného za vraždu, kterou si nepamatuje... Zato překrásná oběť za ním přijde až domů a je až příliš živá. Chápete to? Ani on to nechápe. S každým novým dnem je paměť Maurice Pogua čistá jako umytá tabule. (Warner Home Video CZ)

(více)

Recenze (9)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Film Totálne okno je jednou z príjemných amerických komédií, ktoré vznikali koncom 80.tych a počiatkom 90.tych rokov. Vôbec som neľutoval, že som tento film videl. Pozrel som si ho kvôli krásnej Valerií Golino, ktorá pre mňa bola najväčším sex symbolom 80.tych a 90.tych rokov. Nieje to úplne najväčšia a najlepšia komédia na svete, ale má dobrý nápad. Hlavný hrdina má svedčiť pred súdom, ale vždy keď sa ráno zobudí, tak si nič nepamätá. Ani to, kto je. Pár krát som sa s chuti zasmial pri pozeraní tejto mááálo známej komédií a zbožňujem postavu Valerie Golino. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Slaba US komedie., fakt som US humoru nechapal a divil som s acomu vsetkemu sa mam akoze smiat. Kazdopadne reziser Mick Jackson uz svoj zivotny film asi natocil - Osobni Strazce : 20 % ()

PetrPan2 

všechny recenze uživatele

Roztomilá detektivní komedie o detektivovi, který jakmile usne tak vše zapomene, jeho jednookém psu, který se nemůže trefit do dveří a jedné tajemné krásce... ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama