Reklama

Reklama

Sandy Wexler

Trailer
USA, 2017, 130 min

Režie:

Steven Brill

Kamera:

Dean Semler

Hrají:

Adam Sandler, Jennifer Hudson, Kevin James, Terry Crews, Colin Quinn, Nick Swardson, Jackie Sandler, Rob Schneider, Lamorne Morris, Aaron Neville (více)
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

Sandy Wexler (Adam Sandler) je talentový manažer působící v Los Angeles v 90. letech 20. století, který pilně zastupuje skupinu výstředních klientů na okraji showbyznysu. (mokelembembe)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mám Adama Sandlera rád, ale tenhle snímek je prostě jen vykrádáním sama sebe. Máte pocit, že přišel s novou postavou, ale je to jen opakování se toho, co již bylo natočeno. A bohužel tomu chybí humor, a to v poměrně velké míře. Sandler je v tomhle prostě příliš průměrný, příliš hraje na jistotu, což je škoda. Nekorektnost skoro chybí. ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler se jako Sandy Wexler drží poměrně na uzdě a nabízí normálnější a civilnější humor, než je u něj zvykem a nedochází na tolik laciných a často i nechutných vtipů, což je vítaná změna a místo šílené komedie působí tento snímek jako milá komedie, která vedle střízlivého vtipkování nabízí také pár hřejivých momentů, které překvapivě fungují. Nejen díky tomu působí tato komedie promyšleněji, než většina Sandlerovy humorné tvorby posledních let. Sandler je nyní zatracován a přijde mi, že z principu je toto dílo mnohými odstřelováno i když nejde o žádný průšvih, ale naopak o povedenou a příjemnou komedii, která drží dobře pohromadě. ()

Reklama

SHI-SHA 

všechny recenze uživatele

Sandlerovy filmy se dělí do tří skupin : 1) Sandler opravdu hraje (Reign over me, Punch-drunk love...); 2) Sandler hraje sám sebe (Grown ups, Blended...); a konečně 3) Sandler hraje svou jedinou komediální postavu, kterou recykluje pořád dokola - pitvoří se, mluví otravným hlasem, dělá jednu hovadinu za druhou (Vodonoš, Billy Madison, Little Nicky... a Sandy Wexler). Bohužel na rozdíl od ostatních jmenovaných ve třetí skupině je Sandy Wexler poměrně dost nudný film a Sandlerovo pitvoření v něm působí hrozně nepatřičně. Neříkám, že je film vyloženě špatný, ale kdyby jeho postavu hrál kdokoliv jiný, dopadlo by to podle mě lépe. ()

majo0007 

všechny recenze uživatele

Tradičná nasilu sandlerovka, zase s tým jeho prijebaným šušlavým akcentom, ktorému sa už hádam nesmejú ani Sandlerovi najbližší príbuzní. Áno, človek sa pár krát zasmeje (opakujem pár krát, pritom má film cez 2hod!), ale väšinou prekračujú fóry hranicu trapnosti (ak vás po pozemku naháňa tlupa dobermanov, možno sa scénke zasmejú 10ročné deti, ale keď sa tento "vtip" objaví vo filme ešte aspoň 5 krát, je to do plaču, nehovorím o cameách celebrít rôzneho rangu, ktorí asi ani nevedeli, že je pustená kamera). Minulá priemerná sandlerovka The Do Over je oproti tomuto Fabergé klenot! ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem napsat, že se divím, že Adam Sandler na tento snímek kývnul, ale pak jsem si uvědomila, že role Sandyho Wexlera mu opravdu sedla na tělo. Jediná výtka k jeho hereckému podání - šišlavost. Ach Bože proč? Bylo to tak otravné, poslouchat to celý film, jak šišlá jako ten největší blbec. Kdyby to byl alespoň pouze tento film, ale Sandler začíná šišlat v každé možné roli. Hej Adame mám pro tebe novinku, už to od tebe není originální, když to děláš pořád! Film má ale i svoje plusy, líbil se mi ten smích hlavní postavy, vždy mě to dokázalo rozesmát, zpívající scéna na konci byla super a navíc je skvělé, že dokázali do filmu dostat všechny Sandlerovi kámoše. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (4)

Související novinky

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)

Sandler zůstává u Netflixu

Sandler zůstává u Netflixu

27.03.2017

Adam Sandler vždycky věděl, jak se udržet v hollywoodské hře. Jeho komedie často vydělávají přes 100 nebo i přes 200 milionů dolarů, slavný komik ale po pár propadácích zpozorněl a pochopil, že se… (více)

Reklama

Reklama