Anne s E na konci

• Kanada Anne with an E (více)
Kanada, (2017–2019), 20 h 33 min (Minutáž: 43–89 min)

Předloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Amybeth McNulty, Geraldine James, R.H. Thomson, Dalila Bela, Lucas Jade Zumann, Corrine Koslo, Helen Johns, Aymeric Jett Montaz, Kyla Matthews (více)

Kurážná osiřelá holčička s velkým srdcem objeví skutečný domov u starého mládence a jeho sestry. (Netflix)

Recenze uživatele Keks k tomuto seriálu (4)

Anne s E na konci (2017)

Tak jsme na (ač neplánovaném) konci...a i když plány byly jiné, celkem to do sebe zapadlo, samozřejmě je tu dost nedokončených a nerozvinutých linek, ale to není chyba seriálu. Nádherná hudba, nádherná krajina, nádherny jazyk, postavy se kterými se dá soucítit (moje TOP 3 jsou Gilbert, Sebastian a teta Jo) ..a ja si jen řikám, proč by takovouhle krásu někdo končil? Série 1: Nádherná od začátku do konce, bez jediného zaškobrtnutí, jednoduše nejlepší série, která měla kouzlo, které už se nepodařilo napodobit; 10/10 Série 2: Ve všech ohledech horší než série první, kde se například ta arc s Nathanielem strašně táhne a není moc zajímavá, celkově 2. série má méně zajimavých témat, ale stále naprosto nádherné; 8,5/10 Série 3: Tato série na to jde už přece jen trochu jinak (už jen proto že tu máme časový skok 3 roky) máme tu spousta postav, spousta linek, ty které byly planované ukončit v s3 byly řádně ukončeny, ty co byly plánované do zrušených pokračovaní bohužel ne :(....postavy jsoi starši, řeší jiné problémy a mě se to líbilo minimálně stejně jako s1! Anne zde byla občas naprosto na ránu (SPOILER - např když roztrhala ten dopis od Gilberta - KONEC SPOILERU), což je během tohoto věku naprosto logické...poslední dva díly mě naprosto emocionálně rozsekaly a obecně tato série je rozhodně nejemocionálnější...10/10 - celkové hodnocení - 9,5/10 a stále budu věřit a doufat, že alespoň na ten film to obnoví :) ()