Modrý kód - Série 2 (2017) (série)
Režie:
Vojtěch MoravecKamera:
David HahnHudba:
Dominik RenčHrají:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Sandra Nováková, Mojmír Maděrič, Roman Skamene, Petr Konáš, Jan Urban (více)Obsahy(1)
Prokop nastupuje znovu do práce na urgentu. Mery se dostane do sporu s Ninou. Mladík, který se zranil při pádu na motorce by mohl dopadnout lépe, kdyby jeho bratr přivolal pomoc včas. (TV Prima)
Hrají
Sabina Laurinová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Marek Němec
Československo
Nejlepší seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Roman Zach
Československo
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
David Gránský
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jana Stryková
Československo
Nejlepší seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Legenda (2014) (seriál)
Jiří Štěpnička
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Marika Procházková
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Vodník (2019) (seriál)
Trpaslík (2017) (seriál)
Ondřej Rychlý
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Trapasy (2007) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Sandra Nováková
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Mojmír Maděrič
Československo
Nejlepší seriály:
Kosmo (2016) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Draculův švagr (1996) (seriál)
Roman Skamene
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Pustina (2016) (seriál)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Petr Konáš
Československo
Nejlepší seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Duch (2022) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Jan Urban
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jakub Štěpán
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Michaela Dittrichová
Československo
Nejlepší seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Martin Sitta
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Eva Janoušková
Československo
Nejlepší seriály:
Polda (2016) (seriál)
Stopy života (2013) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Kateřina Holánová
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Eva Čížkovská
Československo
Nejlepší seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Semestr (2016) (seriál)
Hospoda (1996) (seriál)
Barbora Vacková
Nejlepší seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)