Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 178 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (219)

Poslední splátka (2022) (S07E16)

V předposledním díle postava Leimbergerové nenápadně oznamuje, že asi pojede do Bruselu, takže dejme tomu klasická elegantní cesta jak ukončit účinkování v seriálu, ale co si vymyslí u Erftemeiera nevím, jen doufám, že to nebude něco tak fádního jako smrt. Žeby jel do Bruselu s Leimbergerovou místo Revaie. ()

Oko zákona (2022) (S07E17)

Takže abych si to ujasnil: ukončení působení postavy Jacoba Erftemeiera autoři zařídili tak, že kriminalista Beran měl splín, že mu kolegové mepopřáli k narozeninám, tak šel do baru a vymyslel si imaginárního kamaráda s kterým si povídal. Sice ho sbalí Anna Kadeřávková, ale celej opotřebovanej to balí a jde do armády. ()

Věčný život 1 (2023) (S07E18)

Lambora bude nový  člen  nebo nebude....  Ten vostrej kluk mu moc nejde. ()

Věčný život 2 (2023) (S07E19)

Lambora teda bude nový  člen  ....  Ten vostrej kluk mu moc nejde. ()

Zatáčka (2023) (S07E20)

Někdo pomocí olejových skvrn chce likvidovat motorkáře, takže hned vyšetřují specialisté. Proč mne to rozuzlení přišlo hloupější než obvykle... ()

V pasti (2023) (S07E21)

Kajnarová uvízne v díře s jakýmsi Rumunem, jinak se tam nic neděje, v normálním světě by se to vyřešilo dohledáním posledního místa signálu mobilu, ale tady naši specialiste vyšetřují celou hodinu a jdou na to od lesa. ()

Boží mlýny 1 (2023) (S07E24)

Vlasák, Syslová, Hrušínský ... nějak nabité obsazení na tento seriál, kde se střídají x-krát i ty neznámé tváře, První díl vraždy violončelistky omylem zatím standard. ()

Mrazivý případ (2023) (S07E27)

Kdyby mne autoři chtěli pobavit za pět hvězd, tak by tento díl museli nazvat Bába z ledu... ()

Zachraň se, kdo můžeš (2023) (S07E28)

Jeden z nejnudnějších dílů poslední doby. Zavražděný záchrance planety nic moc. ()

Vydána napospas smrti (2023) (S07E29)

Trnková za hvězdu, jinak tohle stalkování psychopatem moc nápadité nebylo, když tam hráli jen tři další lidé. ()

Na čí straně stojíš (2023) (S07E31)

"Nenervuj se!"" Ona se nenervuje, Vy ji nervujete tím, že přepadáte banky" ... aspoň něco. ()

Výročí maturity (2023) (S07E32)

Lambora, který paří na třídním srazu na Spice girl, který byly na vrcholu hitparád, když mu byl rok ... to se nějak scénárista netrefil ()

Veselý výlet autobusem (2023) (S07E33)

Specialisti vs šmejdi ... bod na víc za agenta Maryšku a třetí bych dal, kdybych si ten odšťavňovač koupil za 29.900,- ()

Hra na oběť (2023) (S07E34)

Stačí jedna pizzerie a je to jako Vražda v Orient express, teda tak nějak po specialistnu. ()