Totální nasazení: Nezapomeneme

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2013, 4 min

Pieseň "Nezapomeneme" je v poradí druhá skladba z deviateho štúdiového albumu českej hudobnej skupiny Totálni nasazení. Album vyšiel v roku 2013 a nesie názov "Oceloví ptáci". K skladbe bol natočený aj dobový videoklip, ktorý je venovaný obetiam komunistickej zlovôle. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Nezapomeneme" je v poradí druhá skladba zo deviateho štúdiového albumu českej hudobnej skupiny Totálni nasazení. Album vyšiel v roku 2013 pod hlavičkou vydavateľstva Popron Music. Nesie názov "Oceloví ptáci". Ku songu "Nezapomeneme" bol natočený oficiálny videoklip, ktorý je venovaný obetiam komunistickej zlovôle. Vysoko oceňujem borcov z punkovej kapely Totálni nasazení, za to že pripomínajú svojim fanúšikom túto temnú kapitolu našich dejín. Nezabudneme! **** ()

Jello Biafra

Napriek tomu, že som bol dlhé roky punkáč, nikdy som nebol fanúšik kapely Totální Nasazení. Cez to všetko však musím uznať že pesničkou a klipom "Nezapomeneme" sa u mňa vyznamenali a jedná sa o veľmi emotívnu a silnú záležitosť, ktorá obžalováva dlhých 41 rokov krutej totality, ktorú naši predkovia v Československu zažili. Viem že sa jedná o osobnú záležitosť speváka Sváti Švába, pretože v klipe hrá svojho predka. Každopádne sa jedná o veľmi vydarený a silný klip. ()