Reklama

Reklama

Corbin Nash (Dean S. Jagger) je tvrdý polda, kterého k uspokojení vedou jeho činy. S parťákem mu nedají spát zvýšené počty zmizení v blízkém okolí. Začnou pátrat v těch nejtemnějších zákoutích města a netuší, že se dostávají do smrtelného nebezpečí. Během pátrání se Nash dozvídá, že jeho rodiče byli lovci upírů a nyní je na něm, aby pokračoval. Je tu totiž jeden upír, kterého se rodičům zabít nepodařilo... (Rodriguez)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

IceQueen 

všechny recenze uživatele

Aj ja si dám vytetovať priezvisko na prsia. Človek nikdy nevie, kedy si bude musieť pripomenúť, ako sa volá. Preto si ho dám urobiť zrkadlovo. Má síce viac písmen a terén je výrazne hornatejší, ale benefity rozhodne prevyšujú negatíva. Teraz k filmu, ten na mňa pôsobil skôr ako pilot k seriálu, ale ak by nevymenili predstaviteľa Nasha, neviem, či by som na to mala nervy. Feldmana som nespoznala ani náhodou, parádnica jedna. A len tak na okraj, blowjob od upíra, nový level statočnosti. ()

Hernycztek 

všechny recenze uživatele

Po delší době jeden z mála hororů, kde nesdílím podobný názor s mými hororovými kolegy. Upíři obecně nepatří k mým hororovým favoritům, hlavně kvůli nedostatku kvalitně natočených filmů s nimi, ale Corbin Nash je konečně po dlouhé době světlá vyjímka. Má to téměř všechny atributy, které chci vidět v ,,B'' hororech, aby u mě měli úspěch. Tak především odvahu tvůrců, že se nebáli ,,sexuality a hrubé mluvy.'' Žijeme v době, kdy je podle mě naprosto směšné cokoliv ve filmech cenzurovat, obzvlášť v tak skvělém žánru jakým horor je, ale američané mají na tohle většinou opačný názor, bohužel. Další faktor, který v mém hodnocení hraje vždy důležitou roli, je vizuální stránka. Bude to nejspíš tím neonovým lookem, ale na mě to působí moc krásně. Co se postav týče.. hlavní hrdina je jednoduše drsňák, má to správně ujeté záporáky, takže co víc v tomhle ohledu chtít. No a v neposlední řadě musí mít správný horor spoustu krve, pravda, v tomhle směru byl vidět nedostatečný rozpočet, protože ta krev neměla tu správnou hustotu, ale tenhle nedostatek odpouštím, protože se s ní rozhodně nešetřilo a to já moc rád. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Myslím si, že „Corbin Nash“ je promarněná šance. Bylo zde dobré prostředí, dobří herci, ale nepodařilo se z toho vytřískat nic, co by bylo opravdu zapamatovatelné, co by bylo takové, že vás to vtáhne a bude vás to bavit od začátku do konce. Bratři Jaggerové měli dát scénář ještě někomu přečíst, někomu, kdo by dal do filmu potřebný nadhled, který tu chybí a film jen plyne kupředu bez toho, aby diváka strhnul. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tady si chtěl někdo zahrát na Bladea, ale těžce to nedal. Je to aj škoda, protože jak závěr tak ty bitky v tom ringu měly potencionál. Bohužel to kazí dvojice upírů, kteří jsou o ničem a navíc ten transko sexuální těžce přehrává (navíc vypadá jak Vladko Dobrovodský přítel té tanečnice mě zase připomněl Jirku Pomejeho) . 40 procent nicméně pokud by byl případný druhý díl klidně bych do toho i šel znova. Jinak Malcolm musí být na tom už hodně špatně, když přijme roli v něčem takovém. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Film, ke kterému jsem se dostal jen velkou náhodou, při projíždění filmografie mého oblíbence Rutgera Hauera. Ten se zde bohužel příliš neohřál a měl zde jenom malou vedlejší roli, ale i tak se zde objeví několik dalších známých tváří. Někteří jej přirovnávali k filmům Blade či Constantine – tak proč do toho sakra nejít. Jenže se ukázalo, že jde jen o jejich chudého příbuzného. Corbin Nash má totiž hodně pomalý a celkem nudný začátek a teprve někde v polovině dojde k mírnému zlepšení.    Dean Jagger není tak dobrý herec jako Keanu Reeves nebo Wesley Snipes ve své životní roli, ale ani on nepodal zas až tak špatný výkon. Bruce Davison se před kamerou taky moc neohřál, Malcolm McDowell coby slepý prorok nezklamal, ale veškerou pozornost si pro sebe ukradl Corey Feldman. Ten zde ztvárnil transsexuálního upíra a můžu říct, že nebýt jeho hodnotil bych tento film ještě daleko hůře. Na jednu stranu byl odpudivý, slizký ale démonický zároveň. Jeho homosexuální partner a další upír – ano kvóta pro sexuální menšiny byla naplněna mírou vrchovatou, už tak dobrý nebyl, ale oba společně vytvořili zajímavou dvojici záporáků.    Aby nějak tvůrci zaplnili děj, vymysleli si zde únosy lidí a boje v aréně z lidské kůže. Dojde na nějaké ty nahotinky, nechybí sprostá mluva, sex ale k opravdu výraznému zlepšení dojde až ve chvíli, kdy je hlavní hrdina pokousán a vydává se na cestu pomsty a záchrany. Z baseballové pálky udělaný kůl rozpoutá krvavá jatka a divák si tak konečně přijde na své. Tedy alespoň na malou chvíli. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama