Reklama

Reklama

Crashing

(seriál)
  • USA Crashing
Trailer
USA, (2017–2019), 11 h 54 min (Minutáž: 25–34 min)

Tvůrci:

Pete Holmes

Hudba:

Lyle Workman

Hrají:

Pete Holmes, Lauren Lapkus, George Basil, Artie Lange, T.J. Miller, Sarah Silverman, Gina Gershon, Peter Maloney, Dov Tiefenbach, Andrea Lynn Green (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(24)

Obsahy(1)

Nový seriál HBO od výkonných producentů Judda Apatowa a Petea Holmese, který je volně inspirován Holmesovými osobními zkušenostmi z prostředí stand-up comedy, sleduje začínajícího komika jménem Pete (Holmes). Když zjistí, že ho jeho žena Jessica (Lauren Lapkusová) podvádí, rozhodne se přestěhovat do New Yorku a následovat svůj sen stát se úspěšným sólovým komikem. Jakmile se však rovnýma nohama vrhne do města, které rozhodně není pro slabé povahy, život i komediální svět uštědří dosud bezstarostnému Peteovi drsnou lekci. Na své trnité cestě potkává nejrůznější bavičské talenty, od cynického gurua jménem Artie Lange přes nehorázného provokatéra T. J. Millera až po shovívavou motivátorku Sarah Silvermanovou a mnohé další. Zatímco se snaží protloukat tak, že přespává na gaučích u známých, nachází Pete dobro na zcela nečekaných místech a postupně se mění v člověka, který nad propastí vlastního neuspořádaného života balancuje s o něco větší lehkostí. Seriál, který je milostným dopisem světu stand-up comedy, pojednává o nalézání humoru, krásy a slušnosti v bláznivém doupěti lupičů, jímž je newyorská komediální scéna. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

bedn1 

všechny recenze uživatele

Nesympatický a zoufale nevtipný ňouma se protlouká životem ve snaze uspět jako stand-up komik. Po zhlédnutí celé první série stále nechápu, jestli ta jeho nevtipnost byla záměrem tvůrců, nebo je Pete Holmes opravdu takhle trapný komik. Nutno dodat, že vtipem v této sérii neoplývají ani ostatní "komici". Celé to vlastně působí jako anti-reklama na americkou stand-up comedy. ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Je to humor postavený na trapnosti. To je odvážný model, někdy funguje a někdy ne. U Gervaise třeba jo, nebo u starších věci Woodyho Allena. A tady třeba ne. Mělo to místa, kdy jsem si od toho něco sliboval, ale pak jsem to bez výčitek vzdal. Místní hodnocení (55 %) mi přijde zbytečné štědré. ()

Reklama

cabalaLukas 

všechny recenze uživatele

Diváci na csfd sú zvyknutí na štylizovaný humor a keď príde autentická trápnosť - ľudská, ktorú poznáme z našich životov, tak sa tvárime, že je to zlý seriál. Crashing je však seriál výborný a ak máte radi Standup Comedy scénu - mohlo by vás to zaujímať ešte viac. Mihne sa tam kopec známych komikov - a všetci pod svojimi originál menami. Na imbdb má okolo 75% - čo je z môjho pohľadu stále podceňené, ale predsa len realistickejšie. ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Tak nějak jsem pořád čekal, kdy se to vlastně rozjede naplno, až byl konec. Není to úplně špatné, jen ten potenciál byl mnohem výš. Uvidíme co druhá série. ()

Galerie (177)

Reklama

Reklama