Všechno úplně všechno

• USA Everything, Everything (více)

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout... (Forum Film CZ)

Einna

Nepřekvapilo ani nenadchlo. Myslím že by se dal film pojmout lépe, ale zase chápu že nacpat to do 90min není nednoduché. Z hlavní postavy jsem nadšená, moc dobrý herecký výkon. Myslím že film má poukazovat na víc než na nemocnou holku. Zavření můžeme být i když jsme zdraví. Můžeme být zavření v určitém stereotypu myšlení, který nás může omezovat a okrádat o mnoho věcí. To pro mě byla message tohoto filmu, překonat se, nebát se, žít. ()

Brroma

Příjemný film, který vypráví nemocné Maddy .(Amandla Stenberg) - je v roli skvělá. Film má překvapivý závěr. A nikdy jsem se nenudila. ()

52637

Cekal jsem neco jako Hvezdy nam nepraly, ale bohuzel to dopadlo spatne. Hlavni hrdinka super a to je asi tak vsechno ()

HSGID

Ani vlastne neviem začo som tu jednu hviezdu dal ale najskôr za hudbu a nič iné. Príbeh bol nudný a ku koncu až strašne klišé. ()