Po katastrofálnej zrážke s autom sa Dana (Shauna Macdonald) ocitne pripútaná k lôžku. V depresívnom prostredí nemocnice sa jej stav ešte zhorší, keď zistí, že ju v noci niekto sleduje. Nikto jej neverí, ale čoskoro je jasné, že v nemocnici niečo nie je v poriadku a že boj o život ani náhodou nekončí. (Marceloo)

XXXXXXXX

Až mi příště bude chtít nějaký dozajista diagnostikovaný, pracovník ústavu udělat manikuru, pošlu ho do horoucího rektu a v mžiku utíkám na místní šikmookou pobočku, kde alespoň budu mít jistotu, že mi k tomu žádný dvoumetrový debil, nepřibalí odpojení od přístrojů, v rámci akce 2+1 zdarma. Když už tam teda poletím, vyšetřím si rovněž dvě vteřiny, abych se podíval DOLEVA a poté také DOPRAVA, abych nedopadl, jako jistá nejmenovaná trenérka kondice. Mohlo by se mi totiž rovněž přihodit, že by se mi, vlivem přirozeného průvanu, otevřely dvérca od kumbálu na mopy a místní erudovaný a zajisté empatický pracovník uklízecí čety, rozehraje pokračování tématické hry pro dva: Dýchej bez dýchacího přístroje! což je poněkud zábavnější, pokud hru odstartujete z pozice toho, kdo jen 85 minut blbě čumí a plíce vlastně nepotřebuje, než pokud jste bez takovéhoto respirátoru, asi stejně života schopní, jako utopenec, kterého odložíte vedle kamen, aby trošku oschl! Do toho je celý film fakt ftipně proložen detailními záběry na obličej někoho, kdo si právě šlehl dávku a jsem přesvědčen o tom, že rejžisér a balastista v jedné osobě, si před započetím "práce" něco jistojistě šlehnul. Jinak by totiž takováto nesmyslně plytká a značně dementní střela, zacílená na obě zbývající buňky, chovance ústavu pro mentálně indisponované, nemohla nikdy vzniknout! ()

brasek

Absolútne neplodný horor s veľmi nudným dejom, prakticky o ničom. Finále snímku totálna fraška, niektoré momenty boli viac smiešne ako desné. Herci nedôveryhodní, ošetrovateľ "Nails" ako vraždiaci duch nevýrazný... Pre mňa osobne je tento snímok iba strata času. ()

Michalsafr

Průměrný horror ve všech směrech. Zápletka klišé. Shauna tentokrát (no vlastně už podruhé) šlape mírně vedle, ale pořád se to dá. Na budget horror.. ()

goauld

Horror, kdy se objeví na scéně nějaký ducháček vždy zaujme. A to budto v dobrém ducha smyslu, nebo v tom špatném. Jsou filmy jako Poltergaist, které jsou v té první kategorii a pak filmy jako Nails v té druhé. Film, kde manžel nevěří "báchorkám" o duchovi ikdyž má celkem jasný důkaz (alespon ve formě ošetřovatele, který "taky jako něco viděl") už jsme viděli -jinde- a řekl bych i lépe zpracované. Je zajímavé, že duch se objevil "na scéně" po nějakých 20-25letech a dokonce se (ke konci filmu - jak jinak) začal zjevovat i ostatním protagonistům... A zde se začínáme dostávat k tomu, proč z 5* jsou jen 2. Tak za a) PROČ se nikdo více nezabýval nahrávkama z kamer?? b) není "podezřelá" klinika o několika patrech, kde jsou asi jen TŘI (slovy tři) pacienti a jen JEDEN (slovy jeden) opečovatel?? c) co asi dělají doktoři (pokud teda tam nějací vůbec jsou), když vypadne elektřina a záložní generátor zřejmě neexistuje?? d) když už teda je konec - proč NIKDO nepátrá po zbylých pacientech/ochrance a vůbec kohokoliv, kdo mohl v té klinice být?? no a konečně za e) to je takový problém si milovanou ženušku (když už se probrala) vzít na tom lehátku domu??? v jiných filmech to nedělá nikomu problém :-) SUMA sumárium tedy: 1* za horrorovou hudbu a 2* za masku duchcába (která se celkem povedla) ()

Denny23

Tento horor bych neřadila ani mezi odpad, ani mezi nejlepší. Jsou to takové 2,5 hvězdičky max tři. Atmosféra filmu špatná nebyla, myšlenka také ne. Ale hercům jsem to moc nevěřila a "Nehet" mohl být rozhodně lépe propracovaný, docela mě mrzí, že dnes už ztrácejí horory na detailech. Netvor, který má svítící oči, umělou plastickou tvář s výjimkou pár odchlípnutých nehtů na noze je docela slabota. Pořád tajně doufám, že se dostanu k novému hororu, který bude mít svou příšeru vážně dobře propracovanou, ale Nails mezi ně rozhodně nepatří. 3 hvězdičky za snahu, dobrou atmosféru a že jsem nemusela tolik litovat toho času stráveného u tohoto snímku. ()

CALITHILAEL7

Určite to je príbeh, ktorý sa oplatí pozrieť aspoň raz. Nie je to síce typ amerického hororu, ale nie je to až tak hrozné ako to naisto by mohlo byť. Priznávam, že niektoré scény boli nudné alebo trochu hlúpe, sem-tam som sa aj nasmiala. Ale páčilo sa mi to ako taká mysteriózna pohodovka. SPOILER * Ten záver bol skôr taký nejako mätúci. Ak som to správne pochopila, celý čas mala halucinácie a do istej miery blúznila a niečo si dávala dohromady s nejakou duchárskou klebetou o nejakom bláznovi s nehtovým fetišom. ()