Ztracená v Indii

• Nový Zéland Beyond the Known World (více)

Carl (David Wenham) a Julie (Sia Trokenheimová) Hansenovi jsou rozvedeni, ale nerozešli se v dobrém. Nešťastná událost je přinutí opět spojit síly a vydat se do daleké Indie, poslední země, kterou navštívila jejich devatenáctiletá dcera Eva (Emily McKenzieová) před tím, než ji prohlásili za pohřešovanou. Pátrání je dovede z hlavního města Nového Zélandu do obrovského a chaotického Naí Dillí v Indii, až do idylické himálajské vesničky, kde jim místní policisté odmítají pomoci. Vedle hledání vyplouvají na povrch mnohé nedořešené události z minulosti či zrady mezi rodiči a dospívající dcerou. Carl si začne uvědomovat, že za Evino zmizení může být zodpovědný právě on a obává se, že dcera zahynula v horách. Jeho exmanželka Julie nepřestává věřit v zázrak. A právě její přesvědčení je důkazem, že někdy je i slepá víra lepší než žádná. (JOJ Cinema)

Johnny.ARN

Tieto alibistické filmy. Keď sa mi nedarí v kapitalistickej konzumnej spoločnosti, nemám peniaze, som rozmaznaná piča čo má všetko a chýbajú mi drogy, odkokotím sa do Indie k ľuďom, ktorý nič nemajú, lebo nič nepotrebujú, lebo sa niekto postará. Tam sa nájde, okrem toho že ako totálna piča nedá vedieť nikomu a tvári sa ako najviac urazené decko na planéte. Ja byť jej rodič, zbil by som ju jak sirotu a až potom nech sa vozí na poníkoch po stepiach, keď je jebnutá. 1 z 5 ()