Reklama

Reklama

Hříšnice - Percy (2021) (série)


Část III. (S04E03)

(epizoda)
  • USA Part III

VOD (1)

Obsahy(1)

Když Harry přistihne Meg při lži, rozhodne se ji sledovat na pevninu do Portlandu. Její kroky vedou za Percyinou matkou Risou. Detektiv ji poté sám navštíví a ona jej odkáže na Percyinu kamarádku Caroline, u níž nějakou dobu žila poté, co před devíti měsíci utekla z Hanoveru. Když se s ní Harry setká, dozví se, že Percy někdo sledoval a že jedné noci narychlo zmizela zpátky na ostrov. Harry chce po svém návratu konfrontovat Meg... (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

HARRY: "People come into the world, they just try to survive. World takes them out. Doesn't care." PERCY: " You have to admit, though, sometimes it's easier on everybody if you just disappear." ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stará dobrá detektívna práca - vypočúvanie svedkov, spajanie výpovedí, hľadanie nejasnosti a sem tam nejaké to sledovanie podozrivých. V tejto časti si to Ambróz u frajerky veľmi nepolepsil, no zato zatlačili na tie správne miesta a niekto dalsi prehovoril ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Temné jak noc. V této sérii seriál nabízí mysteriózní krimi, kde můžou být podezřelí všichni a otázek je tolik, že by nestačil celý blok. Závěrečný cliffhanger mě trochu uzemnil. Je to ona ? Pokud ne, vznikne další vlna otázek, pokud ano, bude se řešit proč. Tahle řada je zatím parádní. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama