Reklama

Reklama

Mike Kendall (John Hawkes) je bývalý policajt, ktorý stratil svoj odznak a dôstojnosť, ked' podľahol alkoholu. Jedného dňa nájde pri ceste polomŕtve mladé dievča, ktoré neskôr následkom svojho zranenia v nemocnici podľahne. Mikeovi je celá situácia ľúto a preto sa rozhodne na vlastnú päsť vypátrať jej totožnosť a osud. Avšak honbou za vrahom dievčaťa vystaví svoj život ako i životy svojej rodiny veľmi veľkému nebezpečenstvu. (sochoking)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Taková příjemná malá kriminálka o chlastajícím policajtovi, co přišel o odznak a soukromé hledání vrahů holky, kterou našel u cesty, je věc, která by ho mohla vrátit zpátky do hry. Je to sice podle šablony, ale film rozhodně nenudí a kromě toho může sázet na celkem solidní obsazení. Sešla se tu docela slušná řádka známých jmen, kterým vládne výborný John Hawkes. Jinak souhlasím s kolegou cubiczchem. Ustřelená čelist nadchla i mě. 65% ()

.killer. 

všechny recenze uživatele

Standardní detektivka, která rozhodně neurazí. Po všech stránkách slušná filmařina, která nemá žádné slabší momenty ve střihu, kameře, nebo ve výstavbě příběhu (žádné scenáristické berličky, zbytečné odhybky, nebo okatá prvoplánovost - určitě i díky rozumné stopáži). Mám osobně dojem, že se obdobně stavěná detektivka (soukromý detektiv na stopě) už delší čas mezi filmovými novinkami neobjevila, takže i za to dávám hvězdu navrch. Mimo to mám radost, když si pustím po delší době film, o kterém nic předem nevím a on mě příjemně překvapí. Ačkoliv tu nenajdete nic, co by jste už někde předtím neviděli a určitě ničím zvláštním nevybočuje z řady, stojí minimálně za zmínku. ()

Reklama

Torpid 

všechny recenze uživatele

Přijde mi, že všichni zůčastnění chtěli hlavně odvést slušné řemeslo a to se jim bez výjimky povedlo. Není to v ničem originální krimi, je to bez velké hvězdy, ale všichni herci jsou minimálně dobří a John Hawkes je tak trochu nenápadně vynikající. Tohle se prostě točilo pro radost a obdiv k žánru. Mám pro takový přístup k filmařině slabost a naopak filmy s přepálenými ambicemi dost často házím do odpadu. 75% ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Překvapivě skvělý a drsný kriminální thriller s excelujícím Johnem Hawksem. Příběh se zaměřuje na Ex-Poldu, který má problémy s alkoholem a nemůže najít žádnou práci, vše se změní když u cesty nalezne polomrtvou prostitutku a rozhodne se vzít případ na vlastní pěst, čímž ohrozí sám sebe i své blízké, jelikož mu bude v patách dvojice profi zabijáků. Má to skvělé tempo, moc hezký retro vizuál místního zapadákova, hlavní hrdina a jeho touha stát se opět policistou je perfektní a samozřejmě je zde prostor i pro krev a jednu vynikající brutální přestřelku v závěru ( kde vynikne realistická rozstřelená čelist). Nečekal jsem moc, ale dostal jsem moc příjemný a nekompromisní oldschool. 75% ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Konečne niekto napísal Hawkesovi úlohu priamo na jeho prepitý ksicht. Ako bývalý poliš vyšetruje vraždu prostitútky a hoci ten prípad nie je ničím výnimočný a nemá prevratné rozuzlenie, práve hlavný hrdina tomu neustále dodáva šťavu. Chvíľami je to celkom ponurý neonoir s poriadne brutálnymi prestrelkami, chvíľami to srší humorom a nadhľadom, ale pritom bez silenej snahy o hláškovanie v každej vete. Veľmi mi to dobre padlo, a teraz chcem vidieť pokračovania alebo seriálik o Mikeovej súkromnej detektívnej kancelárii. Hneď! ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo v únoru 2016 a probíhalo 35 dní v Utahu. (Homerking)

Reklama

Reklama