Devítiletý Sheldon Cooper je malý genius a v životě to nemá lehké. Sestru Missy štve, starší bratr Georgie ho přímo nenávidí a jeho otec někdy bývá na rozpacích, jak se k němu má chovat. Ale maminka ho bezvýhradně miluje. Hned první den školy Sheldon naštve spolužáky, protože jim vytkne, že porušují pravidla vzhledu a odívání. Pak znechutí všechny učitele, když odhalí jejich slabiny. Pouze učitelka hudební výchovy s úžasem zjistí, že má absolutní sluch. Škola by se ho nejraději zbavila, ale rodiče nemají jinou volbu, na soukromou školu nemají peníze. (TV Nova)

eMejla odpad!

První díl a výhledově možná celý tento spinoff značky TBBT působí jako odpad. Chuck Lorre musí dojit dokud to jde. Postavit seriál na mládí jedné postavy jejíž dětinskost má kouzlo v TBBT v kolektivu dalších (ne)dospělých nerdů je o ničem. Pousmál jsem se dvakrát, takže jako sitcom to moc nefunguje. Možná další epizody budou vtipnější, nehodlám to úplně zatratit, ale první díl mi nic nedal. ()

Lady_Gaga

Pilot je pro mě těžkým zklamáním... Doufám, že další díly budou lepší, jinak s mladým "rádoby" Sheldonem (který mu není podobný a ani chování neodpovídá), definitivně končím :-( Mimochodem já mám ve svém okolí mladého Sheldona a ten je vizáží i chováním téměř identický. Škoda, že Chuck Lorre si s výběrem hlavní postavy a Sheldonovy matky nedal větší práci. To, že je matka mladého Sheldona dcerou představitelky matky staršího Sheldona je na nic, když jí ani není podobná :-( UPDATE: Tak ani po pěti dílech z toho nadšením nechrochtám, vzdávám se. ()