Reklama

Reklama

Pod vedením Starfirea dokázali Mladí Titáni – Beast Boy, Raven, Blue Beetle, Robin a čerstvý navrátilec Nightwing – vybudovat nezlomný tým pro nikdy nekončící boj se zlem. Jenže nejnovější členka, tajemná a mocná Terra, tento stav nejspíše změní. Mezitím se probudí dávné zlo – Bratr Blood - a ve stínech číhá známý nepřítel Deathstroke. A oba se chystají udeřit. V příběhu plném nečekaných zvratů, intrik, dobrodružství a zrady budou Mladí Titáni nakonec muset svést bitvu s nepřáteli i svými vlastními pochybami, aby znovu stmelili tým a překonali temné síly kolem sebe. (Magic Box)

(více)

Recenze (34)

malylada 

všechny recenze uživatele

Mladí titáni jsou oživení DC universa a rozhodně mi seděli více, než počáteční příběhy Batmanova syna. První polovina na mě působila malinko dětinská, narychlo splácané jednotlivé vztahy a krom hláškujícího Garea to docela drhne. Druhá polovina více rozkryje zápletku, akce začne být našlapaná a výborně se začne pracovat s jednotlivými hrdiny. Závěr graduje až do epického konce, který podporuje výtečná hudba. Poslední pasáž patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co DC vyprodukovalo a režisér zůstane v mém hledáčku.......8/10 ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

V 80. letech patřili Teen Titans mezi topky George Péreze. Věnoval se jim dlouhá léta a vedle Wonderky a Avengers pro Teeny vytvořil ty nejlepší věci. O filmové adaptaci se spekulovalo dlouho, takže současný animák musel překlenout hodně času. Zmizela studená válka, tým se změnil a zatímco dříve Teeni plánovali takové dospělácké společenské události jako svatbu, současní Teeni mají blíže k dětem, než k mladým dospělým. To ostatně opisuje dlouholetý trend v DC, které dělá vše pro to, aby juvenilní roky trvaly nejlépe navždy. Každopádně je skvělé, že česky vyšel původní komiks z roku 1984 i tento film a je tak možnost si pohodlně srovnat obojí. ()

Reklama

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

Na to, že je to Teen titans, tam byly elementy vcelku ne pro Teens :-) Ano. Odlehčená verze dospělejších DC animovaných filmů, ale i tak velmi pěkná, v mnoha případech příjemně překvapila a celkově prostě "Ok" :-) Pro fanoušky Teen Titans určitě povinnost. Hlavní hrdinka Terra (v přehladu Země) měla opravdu dobrý vývoj, silné reakce a velmi sexy postavu :-D Co si budem nalhávat, jestli je to pro Teens, tak tam toto téma bude vyzdvihnuto. A to ne ojediněle. A je to jen dobře :-) Příjemně jsem se bavil. 70 % ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Na konci se to snaží být i trochu emotivní, je v tom zrada a odpuštění, a to většinou docela dobře funguje. Jenže jinak je to pořád hlavně komiksový film s postavami, které nejsou až tak moc zajímavé, v příběhu, který je klasický - padouch vymyslí plán, který je skvělým, hrdinové jdou do háje, ale na poslední chvíli možná... Prostě stereotyp. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Další animák od DC, tentorkát o Teen Titans. Před tímto filmem jsem je příliš neznal. Je to vlastně mladší obdoba Justice League. Hlavní záporák je vůdce náboženské sekty Brother Blood, který jim chce ukrást schopnosti a stát se bohem. Jde po nich i Deathstroke. Naši partu ale jen tak něco nerozháže. Dočkají se i zrady jednoho z členů. "Mám jeden milion followerů." :D ()

Galerie (54)

Zajímavosti (4)

  • Komiksová předloha „Judas Contract“ byla již dříve zpracována ve 2. sérii seriálu Teen Titans (2003). (Caszidy)
  • Postava Terry se poprvé objevila v komiksu „New Teen Titans #26“ v prosinci 1982. Autorem textů je Marv Wolfman a George Pérez se postaral o kresbu. (Caszidy)

Reklama

Reklama