Scénář:
Sang-choon LimHrají:
Seo-joon Park, Ji-won Kim, Jae-hong Ahn, Ha-yoon Song, Elliya Lee, Seong-oh Kim, Ye-jin Pyo, Woo-shik Choi, Dong-yeon Kwak, Z.Hera, Ji-won Baek, Gyo-jin In (více)VOD (1)
Epizody(16)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
-
Epizoda 14 (E14)
-
Epizoda 15 (E15)
-
Epizoda 16 (E16)
Obsahy(2)
Bývalý šampion v taekwondu a pracovnice na informační přepážce si touží splnit své sny ve světě, který s obyčejnými lidmi nezachází příliš laskavě. (Netflix)
Hrají
Seo-joon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Ji-won Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Jae-hong Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Království zombie (2019) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Ha-yoon Song
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yooryung (2012) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Nae Nampyeongwa Gyeolhonhaejwo (2024) (seriál)
Elliya Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Miseu hammurabi (2018) (seriál)
Poslední císařovna (2018) (seriál)
Seong-oh Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Ye-jin Pyo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Taxi Driver (2021) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Woo-shik Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deo paekiji (2017) (seriál)
Sseomnam (2017) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Dong-yeon Kwak
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Vincenzo (2021) (seriál)
Z.Hera
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (seriál)
Ji-won Baek
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Výjimečná právnička U Jong-u (2022) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Gyo-jin In
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Městečko na pobřeží (2021) (seriál)
Má země: Nový věk (2019) (seriál)
Dong-hyeon Chae
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Han-seo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Choigoeui hanbang (2017) (seriál)
Joey Albright
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Jeong-eun Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Trochu slunce každý den (2023) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Won-seob Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Gun-han Ko
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Roboti aniya (2017) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (seriál)
Hoon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Hyun-kwang Jin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)