Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

misterz

Rebel Wilson je super komička, len žiaľ v poslednom čase som, čo sa týka jej vtipov o nízkom sebavedomí a o pár kilách naviac, trochu prejedený. Našťastie tu ide o dobre vymyslený scenár, ktorý si pomerne často a trefne dokáže vystreliť z klišoidných, sto ráz otrepaných a trápnych romantických komédií. A niekedy si dokonca vystrelí aj sám zo seba. Priemer. 60/100 ()

Spiker01

Hraje si to na parodii romantických komedií, vpravdě to je ovšem typická rom-com, bohužel s nesympatickou hlavní hrdinkou (ale dá se snést) a vyloženě zoufalým Liamem Hemsworthem, u něhož bylo překvapení, že je čím dál tím více podobný svému slavnějšímu bratrovi. Jelikož je těchhle filmů stále nedostatek a jenom ubývají (minimálně v kinech), mohu vlastně hladovějícím po infantilním patosu vřele doporučit. PS : Samozřejmě nesmí chybět Adam Devine, ten je prostě všude. ... 5/10 ()

Greg25

Úvodní třetina měla dobře našlápnuto, skvěle glosovala děj romantických komedií. Bohužel zbytku už nejen že se vytratil nadhled a původní koncept, ale navíc to nebylo ani trochu vtipné a ani nějak zvlášť zábavné. A když pak přitancovali i muzikálová čísla, říkali jste si, o co tady vlastně jde? Můžete natočit romantickou komedii podle jasných pravidel, můžete jí glosovat, můžete být originální, romantičtí, můžete ji parodovat. Ale musíte se rozhodnout, co vlastně chcete. 50% "Možná si tě někdo vezme kvůli zelené kartě." ()

Oto10

Když vidím někde u filmu označení jako "americká komedie", tak nemám obvykle moc velká očekávání, protože buď se ta komedie snaží vypadat až moc chytře a nebo používá až velice zvrácený typ humoru. No tady se tak nestalo. U filmu jsem si jen u pár vtipných scén říkal "Proč?". Je to spíše průměrná komedie resp. nenadchne a asi ani nezklame. Film jednoznačně táhne kupředu Rebel Wilson, na které defacto celý film stojí a díky které je vlastně i ten film vtipný, Ostatní herecké výkony jsou trochu slabší, nicméně stále je to příjemné na sledování. Film má dobrý příběh a celkem mne pobaví i rozuzlení tohoto filmu, které je správně sladké a šťastné - jak v romantických filmech má přesně být. Příběh je správně naivní - 55 %. ()

T2

Rozpočet $31miliónovTržby USA $48,791,187Tržby Celosvetovo $48,791,187Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako taký úlet fajn, vie si to nájsť tie správne romantické polohy, dosť tomu pomôžu aj chytľavé pesničky. Určite som sa pobavil, na americkú komédiu som čakal ale väčšiu hrôzu ale Rebel Wilson je proste živel, ktorý dokáže svojou nabubralosťou strhnúť. /60%/ ()

• Film se promítal v kinech jen v USA. Ve zbytku světa byl uveden na Netflixu. (Grimaldi)
  • Film se natáčel převážně v New Yorku. (Grimaldi)