Sara a John pokračujú v hľadaní informácií o Libby. Kreizler zažije tragickú nehodu. Sara a tím musia spolupracovať s Thomasom Byrnesom, aby našli nové nezvestné dieťa. (Arsenal83)

Anderton

Nikdy neskúšajte napodobovať Houdiniho. A už vôbec nie, ak máte psychické problémy a v meste niekto zabíja bábätká. Tak sa zdalo, že táto epizóda bude skôr taká prechodná nuda, ale druhá polovica sa už rozbehla a v podstate dala na známosť, že sme vlastne na začiatku, pretože kolotoč únosov začína odznova. Len s tým rozdielom, že meno páchateľa vyšetrovatelia poznajú, ale aj tak to bola len skrytá identita. Neboli by to ale naši traja hrdinovia, aby behom listovania v novinách nedošli na to, odkiaľ vietor fúka. ()

yvona

Znají pachatele, vědí , kde děti ukrývá, hrají o čas, o minuty a přesto, místo aby se vydali rovnou zachránit unesené dítě, rokují za stolem a tváří se, že vyšetřují a vypracovávají psychologický profil pachatelky a řeší její pohnutky. Takže to pochopitelně prošvihnou. To je tak stupidní. A to je důvod, proč nejsem schopna sledovat ani jednu epizodu v kuse. Je to celé hloupé, jen se to tváří vznešeně a tajemně. A proč se to jmenuje Psychiatr jsem nepochopila vůbec, protože on sám by nějakou tu terapii velmi potřeboval. ()

LachtanShows

Možná se to někomu nebude líbít vzhledem k přetrvávajícímu názvu seriálu Psychiatr, ale určitě nejsem jediný, kdo registruje spíše Dakotu Fanning jako nynější hlavní postavu a Daniela Brühla jako přicmrndávače v pozadí. A nutno podotknout, že mi to vůbec nevadí, spíš naopak. ()