Reklama

Reklama

Dynastie

(seriál)
Trailer
USA, (2017–2022), 76 h 52 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Brianna Lynn Brown, Alan Dale, Elizabeth Gillies, Rafael de la Fuente, Nathalie Kelley, James Mackay, Robert Pralgo, Robert Christopher Riley, Grant Show (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(108)

Obsahy(1)

Carringtonovi a Colbyovi za pomoci svých potomků v současné předělávce klasické večerní telenovely opět soupeří o to, kdo získá moc nad rodinným bohatstvím. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Melodrama 

všechny recenze uživatele

Pěkný seriál o životě a problémech pracháču v Atlantě. Nejvíc mě baví Fallon, taková drsňačka a ne všechno jí vychází, podle jejich plánů. Tak souhlasím, že náhrada za Cristal nebyla dobrá volba a ta náhrada tam byla "taková propašovaná". Vůbec mi to nesedělo. Tvůrce ale chápu, že to asi museli vyměnit narychlo, protože představitelka Cristal se rozhodla taky odejít "na rychlo" udajně z důvodu nedostatku energie. Tvůrci si mohli ale dát víc záležet .... Seriál stojí za to vidět kvůli Fallon, která řeší problémy čelem a nebojí se :-) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

1/108 Zábavná, přepálená, legrační soapka. Nová Dynasty je zárukou over the top guilty pleasure podívané, které kraluje veterán žánru Grant Show a jeho krásná mladá latinskoamerická ženuška. Bavím se při vzpomínce na původní seriál, který tvůrci vařili jednoduše tak, že sledovali konkurenční Dallas a do Dynasty tlačili všechno, co u konkurence (ne)fungovalo. A ať už to bylo cokoli, bylo nutné, aby to bylo zesílené a extra šílené. Dynasty proslavily mmj. rvačky ženských ve velké večerní. Nesmyslné zápletky, pokrytectví a hlavně luxus. Maximální dávky luxusu. A přesně tenhle recept opakuje i modermní Dynasty jen s tím rozdílem, že si dává záležet na agresivním soundtracku, pestrém zastoupení ras a LGBT+ spektra. A jak je vidět, spokojení jsou všichni. Ti, kteří vyrůstali s babičkou na české posunuté premiéře staré Dynasty do devadesátek, dnešní mládež i všichni ostatní. Škoda, že nemám dva životy, abych si to mohla dopřát celé. ()

Reklama

Mr.Ward 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dokonalé quilty pleasure. Jelikož jsem vyrůstal na Melrose Place, Beverly Hills a podobných seriálech z dnešního pohledu nekoukatelných, tahle podoba seriálu, kde je vše co má být v moderní verzi, spousta intrik a humoru, mě opravdu baví. Velká oddychovka pro odpočinek na gauči. Nebere se to moc vážně, takže ani vy to tak nemůžete brát. Stačí se jen bavit :-) ()

trojkolka 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mě opravdu strašně moc baví. Všechny díly bez vyjímky jsou plné intrik, humoru, překvapení a navíc se na to moc hezky dívá. Je úplně super, jak s těma postavama pracují a jak je dokážete chvíli nenávidět a chvíli milovat. Dějově bych řekla, že za mě je předvídatelnost tak 30% a v 70% zůstávám sedět s otevřenou pusou. ()

dragonfire 

všechny recenze uživatele

Cenu v kategorii "guilty pleasure v letech 2017-2020" získává Dynasty! Původní seriál jsem neviděl, ale pouštět se do něj rozhodně nechystám, nicméně, Liz jako Fallon? Říkejte mi závislák. Je naprosto krásný, jak vůbec nedává smysl chování snad všech postav, ale přesto seriál nabízí tak strhující zápletky, že se tím dramatem až téměř dusíte. Bohužel, jak už bývá zvykem, čeho je moc, toho je příliš a nenapadá mě, co dalšího by tam ještě tak mohlo být, protože se v Atlantě zvrtlo snad všechno, co se dalo. Pět hvězd nemůžu dát, ač bych opravdu rád, za probíhající třetí sérii, která však už postrádá originalitu a to nadšení z epizod nepřichází v takových dávkách jako v předchozích sériích. ()

Galerie (215)

Reklama

Reklama