Reklama

Reklama

Troufalky

(seriál)
Trailer
USA, (2017–2021), 36 h 29 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Sarah Watson

Hudba:

Lyle Workman

Hrají:

Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Katie Stevens, Matt Ward, Melora Hardin, Emily Chang, Nikohl Boosheri, Elisa Moolecherry, Dawn Ford, Angela Galuppo (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Tři mileniálky z redakce newyorského ženského časopisu se snaží zvládat práci, vztahy i tempo velkoměsta – a nezabloudit při tom na vlastní cestě životem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

factoryBrick 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál je boží, fakt, vážně a doslova. Jasně, že je plnej přehnanejch situací a momentů, ale trochu jsem před nima zavírala oči a navíc je to pořád americká produkce, tak jim to i odpustim. Je to ryze ženská záležitost, nedokážu si představit chlapa, kterej by to strpěl. Přes to všechno je to skvělá věc rozebírající tolik důležitejch otázek a problémů, opírající se o tolik důležitejch a velice často přehlíženejch myšlenek, že to doporučuju snad všem, koho potkám. Nejhezčí na tom ve finále je totiž i to, že v tom nehraje vlastně žádná záporná postava a to je tak osvěžující, že si ani nevybavuju seriál nebo film, ve kterym jsem zažila něco podobnýho. Fakt, vážně a doslova. ()

UniqueNett 

všechny recenze uživatele

Líbí se mi, že to možná vypadá tak trošku jako Sex ve městě, ale o chlapech a sexu to vlastně až tak úplně není. Je fajn, najít seriál pro ženy, ve kterém se řeší i jiná témata než jen muži a sex. Odpočinkové a nenáročné. Jediné co mi vadí je Katie Stevens, resp. její role, která mi leze hrozně na nervy. Což ale zdárně vyvažuje Aisha Dee v roli Kat, která je mi nesmírně sympatická. Za mě milé tři hvězdy. ()

Reklama

Sharleen 

všechny recenze uživatele

Inšpirácia Sexom v meste je tu zrejmá, ale inak táto modernejšia verzia vo všetkom zaostáva. Hlavné hrdinky predstavujúce mladú generáciu girl power, sú všetky tri zhodne nezaujímavé a aj keď sa tu okrem bežných problémov riešia aj zložitejšie témy, dej je strašne predvídateľný a neprišiel ani jeden extra prekvapivý moment. Najlepšia postava je šéfredaktorka Jacqueline. Netuším, ako sa dá natočiť 5 sérií v tomto duchu, ale mne jedna séria stačí. ()

theSaint 

všechny recenze uživatele

Sex ve městě pro 21.století a poněkud mladší publikum. Seriál se zabývá nejen vztahy, ale je protknut i vážnými tématy, což je nezvykle osvěžující. Trio sympatický, šéfka taky. Zatímco v "Sexu" byla cílovka 30-40 (a tomu odpovídaly i postavy) tady je to 20-30 a tím pádem jsou holky stále trochu telátka.. Za mě dobrý a do dnešního moderního světa zcela relevantní. ()

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dalo se na to koukat, ale asi jen proto, že už jsem viděla spoustu kravin. Je to dost schematické, předvídatelné, samozřejmě (podobně jako ten Sex ve městě) je to oslavou konzumu, a když jsem se sérií byla zhruba v půlce, došlo mi, že mi vlastně není ani jedna ze tří hlavních "hrdinek" sympatická. Hodně mi taky vadila neustále dunící rádoby emocemi nabitá hudba typu Evropa 2. Ty dvě hvězdy dávám hlavně za seriálovou šéfku časopisu, Jacqueline. Meloře Hardin tato role celkem sedla a proto je její Jacqueline docela uvěřitelná a rozhodně není na zabití jako ony tři již zmíněné slípky. U nich ani nevím, která byla nejhorší, mé největší antipatie se střídaly mezi Sutton a Kat. Ne že by na tom nějak záleželo..... ()

Galerie (978)

Reklama

Reklama