Steve Ford (Bruce Willis) je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět. (Bontonfilm)

TheEvilTwin

Ale jo, na to, že jde o klasické Willisovo béčko, je film vlastně vcelku dobře stravitelný a místy zabaví i přes naprosto plochý a obyčejný děj. John Wick z aliexpressu podpořen stále sympatickým Willisem doplněn semtam o zábavné hlášky, ksicht Jasona Momoy a rychle ubíhající odlehčenou stopáž dělají z Tenkrát v Kalifornii sice bez problému vynechatelný a zbytečný snímek, ale já se nijak výrazněji nenudil. Vlastně jsem spíše naopak lehce překvapen. ()

Likan7

Pátý element, Slzy slunce, Smrtonosná past, 12 opic, Šakal, Sin City, Armageddon, Vyvolený, Šestý smysl... Bruce Willis má za sebou tolik skvělých filmů. Hodí se pro komedie, akční, mysteriózní horory, prostě všude. Jenže teď mu je 63 a točí jednu kravinu za druhou. Tenkrát v Kalifornii není jiný. Přiblblá komedie, ve který se Bruce snaží získat svého psa. A to je celý. Občas se tam ukáže Jason Momoa, který je asi to nejlepší z filmu (wtf) a i když to trvá jen 90 minut, přijde Vám to jako dvouhodinovka minimálně, protože se šíleně nudíte. ()

Maniik88

Najhorší film, kde som videl Willisa. Bol to pokus o akéhosi Skauta, či Johna Wicka, alebo možno Smrtonostnú zbraň? Akurát bez Shane Blacka a jeho scenára, či Guy Ritchieho a jeho réžie. Trpel som, cítil som sa trápne a už dávno som nemal taký problém dopozerať film. Dávam 1* za možno 2 dobré hlášky a trochu dobrého Goodmana. Len tak ďalej Bruce a poletíš s mojej desiatky najlepších hercov. ()

666Carnage

Tady se asi budu hodně rozcházet s názory lidí, kteří se na tenhle film podívají ale mě to bavilo a Willis hrál docela dobře. Stejně tak Goodman nebo Momoa. Byla to docela sranda a vidět Willise jak jezdí nahej na skejtu po Venice a nebo jak ho mučí transexuál bylo fakt vtipný. Detektivní, vtipný příběh kde se neustále něco dělo. Párkrát jsem se zasmál fakt pořádně. Mě to bavilo. 60% ()

spaceboyCZ

Jako seriál by to fungoval perfektně. Dokážu si představit rozepsané jednotlivé fuckupy na epizody, sem tam přidat postranní dějovou linku.. Takto jako celek, film, to působí a příliš epizodně a říkáte si, že co Steve podělá příště.. Jason Momoa mohl dostat více prostoru, stejně tak Adam Goldberg..ale to je to..rozepsat film do jednotlivých epizod, dát dalším postavám více prostoru.. Jinak Bruceovi to hraje stále skvěle a scéna, kdy nahý ujíždí na skatu je perfektní! ()

• Počas záverečných titulkov zaznie ešte jedna krátka scéna. (figis20)
  • Cca v čase 1:15:00 při záběru na noční město je vidět, že se světla aut, respektive auta, pohybují pozpátku. (J.Cobra)
  • Natáčení začalo 29. června 2015. Natáčelo se v Los Angeles v Kalifornii. (Varan)