Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Richard a Rachel (Paul Giamatti a Kathryn Hahn), manželský pár deprimovaný nemožností mít vlastní děti, se snaží udržet své manželství, zatímco se propadá hlouběji a hlouběji do zvláštního světa asistované reprodukce a domácí adopce. Poté, co jim lékař navrhuje reprodukci s využitím dárce, vzepřou se. Když ale do jejich života vstoupí Sadie (Kayli Carter), nedávno vyhozená z vysoké, začínají přehodnocovat své rozhodnutí… (mac000)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Hezky zpracované drama o středostavovském, spíše intelektuálním, páru po čtyřicitce, který by chtěl mít dítě, ale nejde to. Nemůžu hercům nic vytknout, ty role jim jde věřit a zvlášť Giamattiho mám rád. Jen mě to téma trochu míjí a film má trochu problém udržet ve své délce (přes dvě hodiny) zájem a pozornost. ()

venison 

všechny recenze uživatele

Téma založení rodiny v pozdním věku není v dnešním světě neznámé. Komorní snímek "Private Life" se na něj snaží dívat (zejména pro americký kontinent) více kontroverznějšíma očima. Herecky velmi přijatelně obsazeno, ovšem zdroje nebyly maximálně vytěženy. Postrádala jsem větší intimitu a hlubší emocionální přesah. Skvělá byla "bezkalhotková" scéna, kdy se manželé dohadují uprostřed úklidu koupelny. Kdyby se v podobném duchu ubíral film dál, myslím si, že by oslovil početnější publikum a měl by hodně našlápnuto na nezapomenutelnou vztahovku. Bohužel úroveň postupně uvadá. Osobně mi chybí i nějaká hmatatelnější závěrečná pointa. Trošku nuda, příliš ploché a bez duše. ()

Reklama

Tanner 

všechny recenze uživatele

Nenápadný, ale skvělý film o tom, jak se dva newyorští intelektuálové snaží naplnit svůj vztah. Ve velmi civilním pojetí s inteligentními dialogy vynikají herci a herečky (u Paula žádný div, ostatní však nezůstávají pozadu), kteří zvládají všechny polohy svých postav na výbornou. Momenty, kdy v celkově nešťastném osudu probleskuje humor drsný i jemný zároveň, k vnímavému divákovi promlouvají, řekl bych, nejvíce. Protože jsou velice lidské a nepodbízivě dojemné. A Woodyho v tom občas nešlo nevidět :). Do pěti hvězdiček chybí opravdu málo. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Private Life" mi asi ako film moc nezapasoval. Téma mi veľmi nesedela, spracovanie mi moc nesadlo a celkovo som sa cítil nejako zvláštne počas sledovania. Elementy na to, aby to fungovalo tam sú. Postavy sú v pohode, je to celkom originálna téma a chémia tam celkom funguje. Ale tak ako sa stratila iskra zo života Richarda a Rachel, tak rovnako som ani ja nedokázal nájsť tu iskru v tom filme, ktorá by ma k tomu nejako výrazne pritiahla. Je to funkčné, Kayli Carter je mi sympatická a celkovo sa to snaží mať energiu, no to spracovanie mi prišlo, že to ani nechcelo nejako výrazne do toho dať nejaký zaujímavejší element. Technicky funkčné, pekný otvorený koniec, no nie je to film, ku ktorému by som sa niekedy vrátil. Hodnotenie: C ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Mno jo, manzelske pary su rozne tak ako ludske osudy su rozne - niekomu sa haranty podari splodit, niekomu ani hovno, su pary ktorym sa deti vydaria, su pary, ktorym sa deti nevydarili - tam bych vedel hovorit dlhy pribeh, ten tu ale obavam sa, nepatri. Ako divak som sa dokonca dozvedel, ze sa par vzoprel ked im lekar navrhol reprodukciu s vyuzitim darcu .......tempo dobre, rezisersky na urovni, zrucne natocene, obycajne dialogy prevladaju - spokojnost : 72 % ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama