Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo

  • USA Suicide Squad: Hell to Pay
Trailer

V Belle Reve se něco chystá, což znamená jediné - chladná a vypočítavá vedoucí věznice Amanda Wallerová plánuje misi, kterou podstoupí jen ti zatracení. Je načase povolat do akce úderný tým padouchů, složený z ostřílených veteránů jako jsou Deadshot, Kapitán Boomerang a Harley Quinn. K těmto protřelým zločincům se přidají i nováčci Copperhead, Killer Frost a mistr bojových umění Bronze Tiger! Jelikož cílem mise je ukrást mystický předmět, díky němuž je každý ochoten riskovat život, strhující kombinace chaosu, střelby a nadpřirozených jevů je zaručena! Vydejte se na bláznivou cestu se Sebevražedným oddílem! (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (55)

hroubek 

všechny recenze uživatele

Alespoň v těch animácích nakopává DC Marvelu pozadí. Suicide Squad: Hell to Pay nabízí přesně to co jsem chtěl vidět. Podrazy, záporáky, jenž si nebojí ušpinit ruce, krvavé akční scény, a hodně ujetý humor. Příběh má velmi slušné tempo a dobře pobaví, a neurazí. Objevují se zde méně známe postavy, což vůbec není na škodu, protože se s nimi dá mnohem lépe pracovat, než kdyby zde byly ty nejznámější padouši. Suicide Squad: Hell to Pay je velmi slušný animák, který fandy DC nemůže urazit. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Určitě je to lepší než téměř stejnojmenný dva roky starý počin. Parta padouchů je opět pohromadě a má nový úkol, zajistit kouzelnou kartu do nebe. Po cestě mají mnoho překážek, tuto kartu by rádo získalo víc lidí. Setkají se například s Professorem Zoomem, Silver Banshee, Pygem nebo Vandalem Savagem. O podrazy taky není nouze. No prostě tak, jak to DC animáky umí. Sam Liu má spoustu dobrých filmů. "Vsadím se, že čůrá rampouchy." :D ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Oproti príšernému blockbusteru balzam na dušu, a to aj pri toľkých mŕtvych a toľkej krvi. Umiera sa kvôli špeciálnej karte v tvare kreditky, tak si občas ťukáte na čelo, že kvôli niečomu podobnému všetci toľko riskujú. Ale ide vážne o špeciálny predmet... V animovanom univerze DC som úplne mimo, film som si pozrel iba ako také menšie navnadenie na Snyderov JL, proste DC a tak... film ma sám o sebe nestrhol, ale ani nesklamal. A možno príde aj Batman. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Oproti tomuhle https://www.csfd.cz/film/363631-batman-utok-na-arkham/komentare/ se jedná o slabší záležitost. Příběh je slabší (hledá se jakási karta zajišťující vstup do nebe) a příjde mě zde až moc postav navíc ke konci to zavání slátaninou jelikož každý zrazuje na počkání. Pochválit se tak dá brutalita zhruba 1 až 2 vtipné hlášky a postava Coperheada. P.s. to Wallerová nepoznala, že Frosty nemá ten čip nebo jakým způsobem ji pak sledovala, když jí to ten Zoom vytáhl? ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Krvavé, nekompromisní a perverzní. Asi těmito třemi přívlastky by se dal nejlépe charakterizovat zatím poslední animák z dílny DC Animated a to přesně v tomhle pořadí. Přes vhodné propriety pro tuhle nesourodou partu bohužel nebylo z látky vytěženo úplné maximum a třeba předchozí Assault on Arkham byl kvalitativně o kus výše. Zde se mi zdá, že chemie mezi postavami nefunguje až tak dobře. Naproti tomu vše táhne nahoru hláškující Harley a hlavně intermezzo se striptérem/Fatem. Animace postav je povedená, to samé se ale bohužel nedá říci o zbytku světa, který častokrát působí dost odfláknutým dojmem. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama