Tom10000

1.díl 2.série. Ryn opouští Bena a Maddie a začíná si žít svůj život. Nejprve vyrazí navštívit hrob sestry. Cestou ji špehuje Xander a s ním si později vymění pár slov, ne zrovna pěkných. Následně jde pracovat k příbuzné Bena, a teprve poté se dozví o nepříjemném hluku, jenž jí táhne zpět do vody. Lachtani na pobřeží vychovávaní Maddie a Benem se z tohoto zvuku rovněž zbláznili, a pár z nich později vyplavší na břeh hned zemřou. Ryn je najde a když k ní přijedou její kamarádi, požádá je o pomoc. Musí se vrátit do vody. Když se ale tak stane, vyvolaný zvuk jí silně otřese a málem zabije. Jen díky sledovači ji oba dva přátelé najdou. Na pobřeží však vyplavalo i mnoho dalších sirén. Je jen na Ryn, aby je vedla a na Benovi s Maddie, aby jim našli přístřeší. Všemu pomáhá zkušená "osminová" siréna (její jméno stále nevím, omlouvám se). Na pitevně se mladá žena dozví o mozkovém postižení Aldona Deckera, než jeho tělo vezme armáda. Maddiin otec je zbaven postu šerifa, a zlobí se na Benova otce, s nímž se přátelí. Xander je zaujatý novou dívkou, jež přijela do města a hned s ním flirtovala. To, že je poručnicí a blízkou armádě ještě neví. K Maddie přijíždí její máma. Vlivem Rynina zpěvu si Ben, jenž zrovna lezl po skalách, zranil ruku. 95 procent, slušný začátek série. ()