Reklama

Reklama

Policajt v Beverly Hills III

  • Česko Policajt z Beverly Hills III (více)
Trailer

Obsahy(1)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (206)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Třetí výlet do končin   Beverly Hills už není   taková sláva. Neoriginální   námět již způsobuje značnou   předvídavost, což ucelený filmový zážitek dosti kazí.  Jak se říká, opakovaný vtip   už není vtipem, a platí to i pro tento případ. Eddie Murphy se sice snaží seč   může, ale slabší scénář si mu překonat prostě nepovedlo. Na druhou stranu je i tak na co se dívat. Ano, ten správní drive předchozích dílů to sice nemá, ale filmový zážitek i tak přináší. A jako filmová reklama na zábavný park funguje ještě lépe. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Zdravím, toto je nelegálna autodielňa? Moja žena tu má fáro, potrebujem, aby ste ho tej štetke rozmontovali.“ Prvé dve časti neboli geniálne, ale mali svoje čaro, švih a ťažko zameniteľnú atmosféru 80. rokov. Nie sú to moje srdcovky, no sú to vcelku zábavné filmy, aj keď osobne poznám aj zábavnejšie. Diváci si sériu ale zamilovali, jednotka zarobila na celom svete 316 miliónov (pri 13-miliónovom rozpočte) a dvojka 299 (pri rozpočte 27). Trojka naškriabala 119, čo síce úplná katastrofa nie je, ale predsa len v porovnaní s predchádzajúcou tržbou (a podstatne navýšeným rozpočtom, trojka stála 55 miliónov) aj... je. A nečudo. Trojka je mimoriadne matná, fádna, až televízna. Vytratili sa skoro všetky známe postavy (Billy Rosewood má len cameo, ale aspoň sa z jednotky vrátil v dvojke chýbajúci Bronson Pinchot), parádne chytľavý ústredný hudobný motív prvý raz zaznie po polhodine (!) a producenti série Don Simpson a Jerry Bruckheimer odišli a podľa toho to aj (ne)vyzerá. Eddie Murphy je síce miestami neodolateľný, ale absencia skúsených hitmakerových producentov sa podpísala i na ňom: je akýsi znudený, idúc na pol plynu. Scenár je mizerný (toto by možno stačilo istému nemenovanému texaskému rangerovi), mnohé scény takmer až trápne (muzikálový prológ, George Lucas) a akčné scény nestoja za reč. Prepad kvality je o to nepochopiteľnejší, že režíroval klasik komédií 80. rokov John Landis (Výmena, Cesta do Ameriky). ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - V kolik hodin ten zábavný park otevírá?......... Úvodní "hudební" scéna je výborná. A my se dostáváme zpět z Detroitu do Beverly Hills. CITÁT - Pokud máte na svém pozemku bezdomovce, zmáčkněte 15............. Atrkce "útok mimozemšťanů" je velmi dobrá. Wonder World??? Axel!!!! Pravdu? Už to nemá ten správný náboj jako dva předcházející příběhy. Nemá to ten říz a někdy se můžete i nudit. Málo akce a když už je tak je přehnaná (kolotoč), dialogy už také stárnou a je jich tu málo, hudba sice stejná, ale jako by se do tohoto příběhu nehodila, no prostě jen takový průměr. CITÁT - Je to nebezpečný šílenec......... Akce kolem jedné nejmenované atrakce ve WonderWorldu je nepřesvědčivá a ani moc povedené (závěr příběhu). Je to sice stále sranda, ale už to umírá. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Strašně těžko se tomu filmu přichází na chuť a současně ho nedokážu úplně nemít rád. Je obecně známo, že Murphy ve své době projekt spíše sabotoval, zatížený řadou profesních neúspěchů a místo, aby jako Axel film energicky táhnul, tak schválně podehrával. A je to znát. Jde o jediný díl, ve kterém nemá Axel pověstné komediální výstupy, kterými by přehrával ostatní. Také zamrzí absence Johna Ashtona, ale Hector Elizondo byl více než slušnou náhradou. Prostředí zábavného parku z toho dělá tak trochu dětský film (hlavně v porovnání s drsnou Scottovou dvojkou, což je vidno hlavně na scéně, kdy Axel zachraňuje děti na ruském kole), ale zase jde o natolik unikátní kulisu, že ji nelze úplně zavrhnout. Kde Murphyho Axel nestíhá, tam naštěstí zkušený Landis alespoň dávkuje vtípky okolo, aby to celé trochu vyvážil. Není to úplně klasický Policajt v Beverly Hills, ale pořád má v sobě určitou komediální bezprostřednost, jakou osobně ve čtyřce postrádám. Plus tu alespoň funguje záporák a staří známí z předchozích filmů. Slabý díl? Ano. Ale ne vyloženě mizerný. 60 % ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Katastrofálny prepad, ktorý nemá skoro nič z predošlých dielov. Utlmený Murphy, minimum "ukecaných" scén, BEZ Harolda Faltermeyera (!!!), bez synťákov, bez humoru, bez všetkého. Navyše ultra-debilný dej s trápnymi "odhaleniami" a hlavne s nepochopiteľne dosadenou postavou Hectora Elizonda, ktorá je len prepísaná postava Johna Ashtona z predošlých dvoch dielov (s dopísaným jedným uvítacím dialógom). Ale mini rola Bronsona Pinchota je totálne bohovská. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (16)

  • Pieseň, ktorá začne hrať z Annihilatoru 2000, je "Luv 4 Dem Gangsta'z" od Eazy-E. (Real Tom Hardy)
  • Zábavný park, v ktorom sa natáčalo, patrí štúdiu Paramount. (m.a.t.o.)

Související novinky

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Ve věku 83 let zemřel v sobotu v americkém státě Tennessee herecký veterán John Saxon. Podlehl zákeřnému zápalu plic, jak médiím potvrdila jeho žena Gloria Martel. Rodák z Brooklynu s italskými… (více)

Reklama

Reklama