Happy!

• USA Happy!
USA, (2017–2019), 12 h 33 min (Minutáž: 39–48 min)

Předloha:

Grant Morrison (komiks), Darick Robertson (komiks)

Christopher Meloni, Patton Oswalt, Christopher Fitzgerald, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patrick Fischler, Joseph D. Reitman, Gus Halper (více)

Bývalý polda, alkoholik, který se živí jako nájemný vrah, se bojí, že mu přeskočilo, když ho komiksový jednorožec začne nutit, aby zachránil holčičku, kterou unesl Santa. (Netflix)

Franc1s

Asi není nikdo, kdo by neznal Zastav a nepřežiješ. Komu se líbí přesně tato ujetá zábava a ještě víc, nechť se pustí do tohoto "to-nevymslíš" kousku :) Cynickej a nahláškovanej vrah/bezďák/feták/alkoholik/bejvalej polda se jednou probudí v nemocnici s imaginární postavičkou Štístkem, kterou vidí jen on. A spolu musí najít jeho unesenou dcerku a povraždit pár mafiánů a další gangů :) Nahláškovaný, je to až po okraj (Nick Sax-hl.postava, co slovo to perla :), jeho parťák Štístko (animovaný fialový létací jednorožec) - pecka sledovat jeho přerod ze sladkého přítelíčka na gangstera, co se nebojí si dát lajnu :D Brutální a krvavé akční scény jsou na každém kroku, drsný a zábavný, kolikrát jsem si je i pouštěl znovu. Nejoriginálnější kousek poslední doby, ujetý nápady/scénky, co by nikoho normálního nenapadli, Ch. Meloni si očividně užívá hlavní roli a naspeedovaná každá 40minutová epizoda prostě stojí za to!!! Doporučuji všem, ne jen magorům :D :D 9/10 a druhou sérii chci teď hned!! ()

Neuge

Nejlepší úchylárna od dob Misfits, s nimiž Happy! kromě míry vulgárnosti, násilí, naprosto absurdních wtf nápadů a především hromady srandy sdílí i jednoho z režisérů. Hlavní slovo tu však měl frajer Taylor, spoluautor dnes už legendárního Cranku. A právě Taylor se tu - navzdory vyčpělosti jeho v zásadě už odepsané spolupráce s Neveldinem - ukázal v neskutečné formě. Strašně moc tomu fandím, těším se na již potvrzenou druhou řadu a doufám, že se Happy! časem dostane odpovídající pozornosti. ()

Artard

WTF :D Je to proste Geniálne šialene hh. Až sa trochu bojím pozrieť si ďalšiu sériu, aby som si to nepokazil. Christopher bol väčšinou herec v pozadí, ale tu sa predviedol a v určitých momentoch som si hovoril, že by sa neskutočne hodil ako postava Strýka Olafa v Rade nešťastných príhod. ()

Morholt

Vodopád šílenejch nápadů, spousta prvoplánovýho násilí, pro nějaký to sprostý slovo tu taky nikdo nejde daleko a kolem toho všeho poletuje naspeedovanej modrej jednorožec. Největší ujetost, co jsem za poslední roky viděl a jednoznačně Meloniho nejlepší role. Tohle se nedá pořádně popsat. To se musí vidět. 90% ()

anderson

Čo ma na tomto seriáli najviac prekvapilo, bol špičkový herecký výkon Christophera Meloniho. Od detektíva Stablera som veru takéto "maso" neočakával. :-) Inak jazda to bola pomerne zábavná, ale na to aby z toho bol aspoň malý kult to bolo dosť klišéovité. Nápad s imaginárnym preludom síce nie je ktovieako originálny a kdejaký sitkom z neho už vyťažil oveľa viac srandy, ale priestor pre zábavné nápady sa ponúkal oveľa oveľa širší. Dúfam, že prípadná druhá séria to napraví. (3.2.2018) ()