Reklama

Reklama

Life Sentence

(seriál)
USA, 2018, 9 h 13 min (Minutáž: 41–44 min)

Hudba:

Jamie Jackson

Hrají:

Lucy Hale, Gillian Vigman, Shannon Chan-Kent, Nadej K. Bailey, Jayson Blair, Anna Enger Ritch, Lindsay Maxwell, Alyshia Ochse, Elliot Knight, Brooke Lyons (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Stella (Lucy Hale) má rakovinu. Snaží se prožívat každý den naplno, jako by měl být její poslední. Když jí doktoři řeknou, že byla vyléčena, snaží se dělat to, co během léčby nemohla. Zjistí, že se vše netočí jen kolem ní a bude muset čelit problémům, které byly při její léčbě skryty. (korinek)

Recenze (4)

strelenaL 

všechny recenze uživatele

Seriál o hledání co v životě chceme. V některých dílech jsem se dobře bavila, jak střeštěná dokáže být rodina Abbotových. Finální díl seriálu nebyl překvapením. ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Stella umírá na rakovinu a všichni se s tím smířili. Bohužel se zjistí, že rakovina je fuč a Stella bude žít dál. Najednou vztah Stelly a jejího muže přestane být o každodenním sexu a zjišťují, že když se dokonce života prodloužila na neurčito, tak to asi klapat nebude. Do toho rodiče Stelly před ní kryli, že se kvůli ní zadlužili a navíc rozvod na krku a mamka si našla přítelkyni. Stelle se tak obrátí život naruby a musí se se vším poprat. Herecky docela fajn, příběhově takový suchý a po pár dílech to spíše nudí. Údajně má jít o komedii, ale vtipů tam je taky pomálu. Koukat se na to dá, ale že bych cíleně sledoval to ne. ()

Reklama

korinek 

všechny recenze uživatele

Seriál o překonání rakoviny v hlavní roli s Lucy Hale, který se zaměřuje především na rodinné a mezilidské vztahy a zažehnání manželské krize. Chvílemi přehnané a furt dokola opakující se problémy. Seriál krajně nezajímavý příběhem, kladně hodnotím herecké výkony (na výjimky). Lehce otevřený konec ovšem bez druhé série. Mně osobně to nevadí, nedokážu si představit, o čem dalším by to bylo. ()

Baerdeller 

všechny recenze uživatele

Začátek není špatný, ale každý následující díl má sestupnou tendenci. Poslední dva byly naprosto nekoukatelné. Seriál se příliš upnul na "laní pohled" Lucy Hale, trochu připomínající Alexis Bledel z Gilmorek. Zrušeno po právu. ()

Galerie (112)

Reklama

Reklama