Reklama

Reklama

Poslední turné

  • USA Here and Now (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

24 hodin ze života newyorské džezové zpěvačky Vivienne, která se právě dozvěděla osudovou diagnózu a zjišťuje, že není nikdo, komu by se svěřila… Jazzová zpěvačka Vivienne se dozvídá od své lékařky, že má velmi agresívní mozkový nádor, glioblastom, a že okamžitá operace a léčba jí může zajistit maximálně čtrnáct měsíců života. Šokovaná Vivienne odchází z nemocnice a bezcílně se potuluje ulicemi New Yorku. Nesčetněkrát jí volá její francouzská matka, která ji přišla navštívit a čeká na ni v jejím bytě, její manažer Ben jí připomíná, že má zkoušku. Vivienne dorazí do studia, po zkoušce dává interview mladé novinářce, ale odpovídá mechanicky a bez zájmu. Pak se ztratí někam do prázdné místnosti s mladým bubeníkem kapely Jordanem, svým milencem, a mají vášnivý sex. Pak se opět vydá bloumat do ulic, koupí si drahé šaty, které následně zapomene v taxíku po hádce s řidičem, Arabem Samim. Vrací se domů, kde na ni čeká matka, plná výčitek a vlastních starostí s italským milencem, který jí nebere telefon. Vivienne se s ní pohádá, pak se usmíří, uvědomí si, že v taxíku nechala šaty a shání řidiče. Sami jí šaty doveze, ale odmítne ji naložit, protože má vzrušený soukromý hovor. Vivienne jede – neohlášena – navštívit svého bývalého manžela Nicka, který má v péči jejich šestnáctiletou dceru Lucii. Zřejmě by se mu chtěla svěřit, ale nedojde na to… (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (10)

silentname 

všechny recenze uživatele

Je celkom ťažké hodnotiť film "Here And Now". Ns jednej strane ma to skutočne nudilo, na druhej je to veľmi zaujímavé. Na jednej strane to nemá moc čo ponúknuť, na druhej je to komplexné. Osobne by som povedal, že tak ako titul hovorí, niektoré momenty musíme prežívať tu a teraz, lebo nemusíme už nikdy dostať druhú šancu. A presne týmto si prechádza hlavná hrdinka Vivian, ktorej lekári počas vyšetrenia niečo objavia. Na druhý deň má prísť na kontrolu. A celý film vlastne sledujeme len jeden deň našej hrdinky, ako prežíva jednotlivé udalosti, ako sa stretá so svojimi kolegami, rodinou, priateľmi a ako prežíva jednotlivé momenty. Takže ako som povedal, moc sa toho vo filme neudeje, no na druhú stranu ma to dosť zaujímalo. Naša hlavná hrdinka v podstate dlhodobo žila pre svoju spevácku kariéru a všetko ostatné išlo trošku bokom. No vyzerá to teraz tak, že čoskoro z nej neostane nič. A je dôležité si uvedomiť ako tie posledné momenty chceme prežiť. A chceme odísť s čistým svedomím a pocitom, že sme neboli na sklonku života sebeckí. V tomto ma to baví. No rozhodne to potrebovalo trošku dopilovať svoj naratív a trošku to nejako odzvláštniť, lebo miestami skutočne len pozeráme scénky a nič z toho nemáme. Ako celok to nakoniec do seba zapadne, no potrebujeme si na to skutočne počkať. Hodnotenie: B- ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Čím víc se vám líbí hip hop, tím víc se vám bude líbil dynamické představení Andrey a jejich přátel a třeba budete mít i chvíle katarze. Ale pokud ho rádi nemáte, budete mít velké přání , aby už konečně vyjádřili svoji bolest. Je to hloupé a bezcílné.O zpěvačce bez zpívání (příšerné zpěvy v 51.minutě). Autor se natáhl na gauč a napsal si něco televizního pro sebe. Nikdy jsem se v životě nenudil více. ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Bolestně krásný výkon Sarah J. Parker ve filmu, který by mohl být depresivní, ale je jenom přirozeně a klidně vypovídající o tom, že k životu patří i smrt a jde jen o to, čím ty mezníky vyplníme a jak s vizí konce na dohled naložíme. Jeden den, tolikrát nahoře a tolikrát dole, čas odtikává a nejde vrátit zpátky, písně, které to dopoví. ()

Denny23 

všechny recenze uživatele

Řekla bych, že myšlenka a herecký výkon Sarah J.P. není vůbec špatný. Pravda, celý film jsem čekala, kam se to tedy dopracuje a ono ve finále vlastně nikam. Je to o jedné špatné zprávě a o jednom dni vstřebávání dané zprávy. Nic víc, nic míň na povrch. Ale když se chce člověk asi hodně zamyslet a brát to trochu víc do hloubky, tak nějaká hlubší myšlenka v tom je. Vstřebávání pocitů, uvědomění se. Nuže, za mě 60/50 a těch 10 za to, že Sarah mám hrozně moc ráda. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Film o žene, ktorá sa snaží vysporiadať so zlou správou, ktorú dostane od lekárky. Film nie je jednotný, jednotlivé snímky nie sú „kontinuálne“ a z hereckej stránky nájdeme mnoho iných kvalitnejších filmov z tohto žánru. Napriek tomu musím povedať, že na S. J. Parker som videl snahu presvedčivo zahrať postavu Vivienna. To, že to na filmu nie vždy je vidieť, nemusí byť nutne jej chyba. P.S.: Veľmi malá/krátka až zarážajúco bezvýznamná rola pre R. Zellweger. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama