Reklama

Reklama

Hodný holky

(seriál)
  • USA Good Girls
Trailer
USA, (2018–2021), 35 h 28 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Jenna Bans

Hrají:

Christina Hendricks, Retta, Mae Whitman, Reno Wilson, Manny Montana, Matthew Lillard, David Hornsby, Kathleen Rose Perkins, Kingston Foster, Lidya Jewett (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(50)

Tři mámy z předměstí zosnují loupež v místním obchodě, aby unikly finanční katastrofě a osamostatnily se – ovšem spolu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

JJ23 

všechny recenze uživatele

Mega seriál :) je to takový mashup Zoufalých manželek a Thelmy a Louise. Je to vtipné, přesto provokující o tom, jak daleko byste byli ochotni zajít, abyste chránili svou rodinu. Je to docela síla jako dokážou tři ženy vymyslet jak se dostat z těžké životní situace. Super je, že každá je z jiného prostředí, takže vidíme během seriálu různé vtipné scény a situace :) Doporučuji si prohlédnout několik dílů a až potom si udělat svůj vlastní názor, každopádně za mě super! ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

U Good Girls mě zaujalo obsazení. Kočka Christina Hendricks a Mae Whitman z Parenthood a k tomu pár dalších známých tváří. Příběh, kde tři matky kvůli finanční tísni se rozhodnou dát na dráhu zločinu taky nevypadal marně. Ze seriálu jsem velice spokojený, matky jsou výborné, Rio je taky perfektní a krásně to obohacuje. Seriál mě bavil a tak prodloužení pro druhou sérii hodně potěšilo. 70% ()

Reklama

spaceboyCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvních pár dílů je úžasných, pak se tempo snižuje, protože do popředí se dostává sentiment, moralizování atd., což je docela škoda. Holky mohly klidně více tlačit na pilu. Každopádně je to 10 dílů skvělé zábavy a vyloženě se těším na druhou sérii. Chemie mezi hlavními třemi hrdinkami je dokonalá, zejména Retta dokáže už jen svým pohledem diváka rozesmát, zatímco Christina Hendricks umí zase ukázat, že když potřebuje, ví, jak být tou správnou b*tch. K tomu si přičtětě skvělý soundtrack. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

1. série Slyšel jsem, že jde o Breaking Bad v ženském podání, ale podle mě je přirovnání k Trávě možná přesnější. Obsazení je vážně povedené, herečky z Mad Men, Parks and Rec a Parenthoodu tvoří super partičku, která společně skvěle funguje, jak ve vážných tak i ve vtipných situacích. Postavy jsou zajímavé a humor mi sedí. Možná jen to, jak Annie nedomýšlí věci do konce, mi nejde na rozum. Začátek první série je super, ale pak to trochu zpomaluje, aby se to ve finále snažilo zase vrátit do původních kolejí. Bavil jsem se a další sérii si určitě pustím, protože mě zajímá, co se bude dít dál. 2. série To byl sešup, z první řady jsem byl docela nadšenej, ale druhá mi dala pěknou facku, abych vystřízlivěl. Pořád je to docela slušná zábava, ale je vidět, že spousta věcí se děje jen proto, aby to bylo zajímavé. Navíc to má spousty chyb a děr ve scénáři, protože v každém díle aspoň jednou třesete hlavou a říkáte si "Proč?" nebo "Jak?" V první řadě se občas hloupě chovala Annie, ve druhé už úplně každý, což je otravné. A je to škoda. 3. série Vypadá to, že se tvůrci poučili a ve třetí řadě nám neservírují tolik podivných rozhodnutí a nápadů jako sezónu předtím. Navíc se rozhodli jinak pojmout postavu "gang frienda", který se začal chovat mnohem víc nekompromisně, i když si nejsem jistej, že mi tahle změna sedí. Covid zasáhl natáčení i tohoto seriálu a zkrátil ho o několik epizod, takže závěr ničeho objevného nedosahuje, spíše jen načrtává, kudy se může příběh dál vyvíjet. Možná i díky tomu pak přišlo prodloužení na další sérii. Tak uvidíme s čím přijdou tvůrci dál, protože vyšetřování policií se nedá používat do nekonečna. 4. série - Největší zklamání na závěrečné sérii je to, že to nepřichází s žádným zakončením. Místo toho to spíš vypadá tak, že se počítalo s další řadou, která nepřišla. Příběhy hlavních postav se neuzavřou, ale pouze načrtnou, kam by se mohli vyvíjet, což je pro mě po těch pár letech velkým zklamáním. Jinak to je přesně takové, jak jsme si v předchozích řadách zvykli. Hromada zvratů, nelogická rozhodnutí a spousta peněz, které je třeba vyprat. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Nemastný a neslaný sitcom, který jakou svou přednost využívá ústřední hereckou trojici. Ano, je radost se na ně dívat, ale diváka to do nekonečna bavit nebude. Škoda, že scénář úplně nezvládá držet napětí a svou nejlepší zápletkou, kterou je vykradení super marketu třemi maminami vlastně po 2 epizodách kompletně diskarduje. Retta je výborná, ale po pěti epizodách končím. ()

Galerie (709)

Zajímavosti (1)

  • Když ženy poprvé vykrádají obchod, Annie (Mae Whitman) zakřičí: „Dobře, všichni zůstanou v klidu a nikdo nebude zraněn... Dámy a pánové, tohle je vloupání!“ Což se nápadně podobá prologu Hunny-Bunny a Pumpkin během vyloupení restaurace ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (Mani)

Reklama

Reklama