Režie:
Gil-ho AhnScénář:
Jae-jung SongHudba:
Sung Il ParkHrají:
Bin Hyun, Shin-hye Park, Hoon Park, Re Lee, Hak-joo Lee, Yong-rim Kim, Ee-seong Kim, Si-won Lee, Jin-woong Min, Seung-joon Lee, Bo-reum Han, Jin-woo Park (více)VOD (1)
Epizody(16)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
-
Epizoda 14 (E14)
-
Epizoda 15 (E15)
-
Epizoda 16 (E16)
Obsahy(2)
Ředitel investiční firmy při hledání tajemného tvůrce inovativní hry s rozšířenou realitou narazí na ženu, která ve Španělsku provozuje hostel. (Netflix)
Hrají
Bin Hyun
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Shin-hye Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Hoon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Re Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Annyeong nae sojeonghan saram (2016) (seriál)
Annyeong? Naya! (2021) (seriál)
Hak-joo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
My Dearest (2023) (seriál)
Stínový detektiv (2022) (seriál)
Yong-rim Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Mai geol (2005) (seriál)
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Cheuaegoda Isoonsin (2013) (seriál)
Ee-seong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Taxi Driver (2021) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Si-won Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Misaeng (2014) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Jin-woong Min
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Yongpalyi (2015) (seriál)
Láska s čokoládovou příchutí (2019) (seriál)
Seung-joon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Bo-reum Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Deurim hai (2011) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Jin-woo Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Právník za dolar (2022) (seriál)
Hyun-chul Cho
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hotel delluna (2019) (seriál)
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Yeong-gyu Song
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Chanyeol
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Woori yeopjibe EXOga sanda (2015) (seriál)
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
Yoo-song Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Hyun-mok Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Doh-Yon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Směr nebe (2021) (seriál)
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)