Reklama

Reklama

Smrtící virus

(seriál)
  • USA The Passage
Trailer
USA, 2019, 7 h 15 min (Minutáž: 43–44 min)

Tvůrci:

Liz Heldens

Předloha:

Justin Cronin (kniha)

Hrají:

Mark-Paul Gosselaar, Saniyya Sidney, Jamie McShane, Caroline Chikezie, Emmanuelle Chriqui, Brianne Howey, McKinley Belcher III, Henry Ian Cusick (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Poté, co se světem začne šířit epidemie ptačí chřipky, dostane agent FBI za úkol přivést desetiletou dívku na tajné laboratorní pokusy. Po seznámení s ní však začne pochybovat o oprávněnosti svého úkolu... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Johny M. 

všechny recenze uživatele

Croninův Přechod, bestseller 2010, trhák kterej mě moc nezaujal, stejně jako tenhle poměrně lacinej seriál. Celá 1. série je asi jen první třetina knížky, kterou si už vlastně ani moc nepamatuju. Pamatuju si jen ten děsnej časovej skok a jak jsem se pak už jen nudil. Tady jsem se nudil od začátku... ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Úvod seriálu by ještě tak špatný nebyl, ale ve chvíli, kdy se agent a holka dostali do bunkru, šel seriál totálně ke dnu. Snad 5 dílů se jen přešlapovalo na místě a jen mluvilo, aniž by něco vymyslelo. Závěrečné dva díly sice trochu přidaly na akci a bylo to koukatelnější, závěr je ale ryze neseriálový. Skok o 97 let je pro televizi vyloženě šílený a vůbec mě nemrzí, že The Passage nepřežil. Vzhledem k tomu, že seriály jsou nejlepší v jeho začátku, tak si neumím představit jak nudným by Smrtící virus byl dál. ()

Reklama

pilarius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upíří virus a tajný "vědecký" experiment, jak to jen asi může dopadnout, he? Premisy dobré, bez nějakých obrovských logických děr, s relativně sympatickým hereckým ansámblem. Bohužel to ale kulhá na jednu nohu kvůli pár hercům-nehercům, znatelně nízkému rozpočtu, a hlavně kvůli nepochopitelné motivaci hlavního záporáka. Sečteno a podtrženo: nudit se nebudete, ale s klidným svědomím si tohle dílko odpustit můžete, poohlédněte se radši po něčem lepším (první řada Helix). ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Smrtící virus nepřináší co se týče tématu nic nového. Stejné téma si vybrali i tvůrci seriálu Poslední loď nebo 12 opic a spousta spousta filmů. Lehkou originalitu bych hledal alespoň v tom, že nakažení se stávají upíry, tedy ne obligátními zombíky. Jejich schopnosti jsou vůbec zvláštní a v ději se toho hodně využívá. Například umí vstupovat do myslí i zdravých lidí a tvořit s nimi něco jako alternativní realitu. První díly vypadají opravdu dobře, jenže od zavření dívky a jejího nového ochránce do laboratoří se přešlapuje na místě. Prakticky vůbec nic se neděje. První nakažený neustále vyhrožuje, že už je to blízko a brzy to vypukne apod. A vyhrožuje tím tak dlouho, že tvůrcům nezbylo nic jiného, než vše důležité najednou narvat do posledních dvou, tří epizod. Seriál navíc končí prazvláštně. Dívka nám i za nějakých 40 let stále žije, planetu obydlili virálové a svět šel do kytek. Kdyby byl seriál malinko propracovanější jistě by se na něj dalo koukat lépe. Ale samotné masky to nezachrání. Nicméně se musí filmařům nechat, že ponechali svět v rozkladu a děj tak nemá úplně dobrý konec. ()

rostsoft 

všechny recenze uživatele

Bylo tam spoustu pasáží, které mi tam příliš neseděly a které mě nudily. Nicméně se tomuto seriálu podařilo udržet mě u obrazovky, což nebývá příliš obvyklé. Většinou po pár dílech mě to přestane bavit a musím se dívat na něco jiného. Samozřejmě, jak víme, tak takto snaživý hledání léku by nikdo nebyl. Koronavirus je toho krásným příkladem. Nicméně blbců, kteří by rádi upírský vir použili jako zbraň, by jistě bylo více. Každopádně konec mě dostal, poněvadž jinak to dopadnout ani nemohlo. ()

Galerie (127)

Zajímavosti (1)

  • Seriál měl premiéru 14. ledna 2019. (Duoscop)

Související novinky

Nový Batman se vykašle na origin

Nový Batman se vykašle na origin

03.08.2018

Zatímco na Comic-Conu o chystaném snímku The Batman Matta Reevese (Válka o planetu opic) nepadlo ani slovo, na nedávném panelu ke svému nadcházejícímu seriálu The Passage se Reeves rozhodně nezdráhal… (více)

Reklama

Reklama