Robinsonův ostrov je zpět! Na exotické Filipíny odjelo hrát nejdobrodružnější hru světa devatenáct odvážných Čechů a Češek. V cestě za výhrou dva a půl milionu korun a titulem nového českého Robinsona jim stojí hlad, vyčerpání, horko, nehostinná příroda a vzájemná rivalita. Moderuje Ondřej Novotný. (TV Nova)

Diskuze

Viktooorka

Bude nepochybně. Minimálně na Jardovi s Onřejem tu zlobu vidíš už teď. Bára bude iracionální, nebude se rozhodovat dle hry, ale dle příkoří na její osobě páchaných :D A Dominik by nemusel být úplný debil, ale nevím :D

na příspěvěk reagoval Viktooorka

Nevka

Tomu rozumím, ale od určitých lidí stejně žádná z nich hlas nedostane pokud bde ve finále fízl nebo jeden z těch tří troubů na ostrově vyloučení. A tohle je smutný fakt :)

Viktooorka (hodnocení, recenze)

kajda.l

Já s tebou naprosto souhlasím.. Upřímně Katka je jediný, kdo si zaslouží výhru, ale myslím si, že si to právě včera, tedy ve středu prohrála :( Protože Češi neuznávají tuto hrz a budou zahořklý.. Já chci jen vidět jako vyletí ta čarodějnice! :D Zlatá Bára :D

Viktooorka

Kdyby to bylo opačně, bylo by to téměř identické, jen s tím rozdílem, že místo poplácávání by se se parta tupých arogantů z Manoba egoisticky poplácávala po ramenou. Mě strašně baví sledovat, jak chlapci neunášejí porážku a děsí mě představava výhry fízla - odměna od zahořklých - idiot zcela bez sociální hry, jen se slušnou fyzičkou.

Jinak Blanka se mi svým radikálním stylem hnusí a Martina vůbec neví, které bije (ovšem jako všichni chlapci vedení Dominikem) - což Katka správně pojmenovává. A že buran Bizon prohlédl, že tím, kdo je skutečným "mastermindem - loutkářem", je skutečná ukázka jeho blbosti :)

na příspěvěk reagoval Viktooorka

kajda.l

Jako fajn, ale někdo si neuvědomuje, že tady tohle jí odstřelí minimálně jeden hlas - to nemluvím o porotě a dalších, kteří tomu byli svědkem :)

Viktooorka (hodnocení, recenze)

Nevka

A ta radost Terky? Jí asi stále nedochází, že je to soupeřka :D Jestli některá z nich má být Robinsonka, tak to mě pos** :D

Kodousek

Jasně. Je to navíc hra, ale Katka se zachovala pěkně trapně, když si s Martinou ještě plácla. Nejvíce mě tam ale dostává ta Blanka. Ta je mi totálně nepříjemná :D

na příspěvěk reagoval Viktooorka, Kodousek

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

No tak Bizona mi bylo fakt líto, byl nejstarší a myslím, že hrál i dost fér nevím tedy co se dělo, když kamery neběžely ...

Nevka (hodnocení, recenze)

Pevně doufám, že jejich trest bude, že vyloučena může být jen holka. Byl by to pěkný kopanec pro Blanku, která je mnohem horší, než byl Radim.

Uživatel Nevka smazal svůj příspěvek.

kdakel

kdakel (hodnocení, recenze)

Kdyby to nebylo "nahrané" tak by se na to dalo možná i koukat..

Torpid

Torpid (hodnocení, recenze)

ledzepfan

Nina našla imunitu když byla na odstřel, policista našel imunitu když byl v nějvětším ohrožení, Dominik a jeho dva životy......Dá se říct, že produkce Nova mutace nemá peníze a asi i schopnosti to udělat jako amíci, drsnější podmínky, který lidi dostanou do psycho stavu, že si jdou mnohem víc po krku, plus nenatahované bez nudných plážových dýchánků. A tak se prostě produkce mnohem víc snaží zasahovat do vývoje a v případě, že hrozí nudný předvídatelný vývoj na pár dní dopředu tak protěžují svoje favority. V každý sérii byla odměna pobyt 2-3 lidí v nějakejch lázních a jestli místo toho jenom nechali 3 lidi vysprchovat před zbytkem nasranejch, no tak to těch peněz dostali skutečně málo.

ledzepfan , O.Peta

To, že někdo najde něco náhodně (kromě snad imunity, u které o tom taky místy pochybuji) si myslím svoje. Člověk bez rady prostě nepřijde jen tak na určitou část ostrova, aby zvedl kokos a našel tam náhodně instrukce. Ten Dominik se dá pochopit tak, jak říká O.Peta, ale vzhledem k tomu, jak moc byla ta výhoda výrazná si myslím, že za tím bude produkční tah. Tahle výhoda totiž musela logicky vést k výhodě druhé. Sám Martin potom řekl, že skočil dolů i proto, že u Dominika s dvěma životy byl prakticky bez šance.

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

ledzepfan

Podle mě Dominik proto, že byl hlavně vyloučenej bez kmenový rady, takže "neoficiálně" bez možnosti se nějakým krokem zachránit. Mirek asi proto, že ten papír našel a mohl to být kdokoliv, jak by určitě řekla produkce. Těžko říct jestli je to tak, ale každou imunitu a zprávu když někdo najde, tak to vypadá jak když mu ji hodí někdo přímo pod nohy. Takže nevím, buďto ovlivňování soutěže, nebo jen nekvalita střihu.

ledzepfan (hodnocení, recenze)

Může mi někdo vysvětlit na základě čeho měl Dolminik jeden lajf navíc? Jakože jenom proto, že je na ostrově vyloučení nejdéle? To nedává smysl.. A na základě čeho byl zrovna Mirek vybraný aby rozhodoval kdo bude hrát? To prostě vypadá, že produkce chce udržet ve hře Dominika za každou cenu (a pokudmožno aby tam měl po návratu nějakej support ze svého kmene)..

na příspěvěk reagoval O.Peta, Nevka, Torpid

ledzepfan (hodnocení, recenze)

To je fakt v řiti.. Ty produkční zásahy to celé úplně ruinují.. Jak tam ti lidi mají něco hrát když odkudkoliv může kdykoliv přiletět nečekaná a iracionální střela co ti rozmrdá celou hru?

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nevka

Má jednu na první kmenovku (Označení za nejslabšího člena) a teď má druhou, kterou lze využít jen do doby než ve hře bude jen 12 hráčů... jakmile ve hře bude už jen 11 hráčů (asi se nepočítají ti na ostrově vyhnanství) tak už ji nebude moci použít.

Tuzinho

Nejlepší je Bizon, ale pořád jsem nepochopil, co to má sakra Zina za kouzelnou imunitu. Vysvětlí mi to někdo? :D

na příspěvěk reagoval dragon94

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

Přijde mi ke zblití, jak produkce plánuje udržet Zinu co nejdéle ve hře..... přitom naprosto nepotřebná postava -_- Jinak prozatím zklamání série Martina, otrava série Radim(ten ale dojde daleko díky těm jeho kecům), oblíbenkyně Terka a kandidát na výhru Martin stále platí.