Reklama

Reklama

Station 19

(seriál)
  • Slovensko V ohni (více)
Trailer
USA, (2018–2024), 75 h 5 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Stacy McKee

Hudba:

Photek, Danny Lux

Hrají:

Jason George, Grey Damon, Barrett Doss, Alberto Frezza, Jay Hayden, Danielle Savre, Miguel Sandoval, Ashlee Füss, Leslie Hope, Jaina Lee Ortiz (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(7) / Epizody(105)

Obsahy(1)

Skupina hrdinných hasičů na požární stanici 19 v Seattlu, od kapitána až po čerstvého nováčka, riskuje své životy i svá srdce ve službě i mimo ni. Tito stateční muži a ženy jsou jako rodina, doslova i obrazně, a společně se jako první na místech neštěstí vystavují nebezpečí, aby zachránili ostatní. (Disney+)

Videa (2)

Trailer

Recenze (12)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Po trochu vlažnějším začátku se to skvěle rozjelo. Podobný feeling jako u Grey's Anatomy je hodně znát a myslím, že v budoucnu se máme ještě nač těšit. První řada byla spíše taková seznamovací, aby nám postavy přirostly více k srdci. A doufám, že dostane víc prostoru náčelník Ripley. 1. série - 90% ()

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Jde o další spin-off seriálu Grey's Anatomy. Tentokrát v pojetí hasičů. Seriál je strašná telenovela a řeší se pořád vztahy. Samotné výjezdy jsou spíše okrajově. Akce to moc nepobralo a to málo je spíše k smíchu. Scéna s modrým ohněm byla docela fajn, ale hned v další epizodě to zabili scénou na střeše, která vypadala tak děsně uměle a studiově, že sem nechápal, že to mohli vypustit. Logika některých postav je taky dost mimo. Skočit do jezírka chemikálií bez dýchacího přístroje a nějakou dobu tam plavat, přitom o tom ani neříct kolegům, to je rozhodně velice inteligentní. Pokud si chcete užít hasiče tak doporučím klasiku Chicago Fire a nebo novinku 9-1-1, případně nějaký starší kousek v podobě Rescue me a The Smoke. ()

Reklama

luciasce 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z trojice doktoři/policajti/hasiči u mě hasiči tak nějak vítězí, co se týče seriálové tvorby. Po Chicago Fire máme další nadějný kousek. Plusy jsou zde více než jasné, alespon pro mě. Mám velkou slabost pro Seattle. Sympatické obsazení a celkem ucházející scénář. Co se mi nelíbí a je to takový nešvar těchto seriálů, že to musí vyzkoušet každej s každým, tady je to umocněno tím, že jde o jakési rozšíření Grey s anatomy, kde už to bylo celkem trapný, že byl každej s každým, tak přidali celej novej seriál, aby se to trochu promíchalo a vytvořili se nějaké meziserálové postelové scény. ()

jprmusic 

všechny recenze uživatele

Nuže vzhůru do genderově vyváženého světa požárníků, kde na každý heterosexuální pár musí být jeden homosexuální a na jednoho velitele jedna velitelka .... ne že by to byl úplně blbej seriál, ale že bych se musel dívat na dva líbající chlapy, to fakt nemusím.... na druhou stranu pokud to nékomu nevadí, je to klasická seriálová jednohubka, lehce stravitelná, snadno zapomenutelná. ()

numan 

všechny recenze uživatele

Neomarxistická sračka. Plačtivá telenovela, zabývající se tématikou rakoviny, Alzheimera, LGBT (půlka hrdinů je gay nebo mění orientaci soulož od soulože), řešící problémy BLM (hlavně údajné nerovnoprávnosti černochů), feminismu a pochopitelně také ubližovaných "uprchlíků". S realitou hasičské profese má společného asi tolik, jako Maková panenka s Vetřelcem. Přesto je ještě pořád na půli cesty mezi solidním Chicago Fire a naprosto příšerným Texas 911- tam zakládá hasičskou jednotku metrosexuál s rakovinou, homosexuálním synem, muslimkou a trans-mužem. Všichni herci jsou buď modelové nebo etnici. Celkový dojem: přestárlá parta herců z Muzikálu ze střední si jako hraje na hasiče. Logika žádná, příběhy vykonstruované, na zákony fyziky se tu prdí a mnohem víc se žvaní, než hasí. Každá akční scéna musí být později vysvětlena shrnutím a prostým vyprávěním. Předstíraného šukání jsou kbelíky (kámen šuká cihlu), ale všechny vášnivé scény jsou naprosto asexuální. Neustále se vedou takové ty hloubavé mozkoškrabné řeči - někdy i přes celou epizodu. V prvních sériích autoři valí takový ten rádobyumělecký princip projev na začátku - projev na konci. Není nic otravnějšího. Co autorům zjevně jde, je citové vydírání porody, pohřby a hysterickými scénami. Takřka v každém díle je přehršel zpomalených záběrů, které doprovází neuvěřitelně ukňouraný adolescentní pop. Časová osa místy zmateně bloudí, ztrácí se pod různými flashbacky a celý ten propagandistický zmatený výpotek se utápí v naprostém šílenství. ()

Galerie (3 088)

Zajímavosti (1)

  • Seriálová hasičská stanice 19 je ve skutečnosti stanice 20 na adrese 2800 15th Ave W, Seattle. Stanice byla otevřena na konci roku 2014 a slouží na ní Engine 20. (Tuzinho)

Reklama

Reklama