Režie:
Richard LesterScénář:
Allan BurnsKamera:
László KovácsHudba:
Patrick WilliamsHrají:
William Katt, Tom Berenger, Jeff Corey, John Schuck, Michael C. Gwynne, Peter Weller, Brian Dennehy, Christopher Lloyd, Jill Eikenberry, Joel Fluellen (více)Obsahy(1)
Předchůdce populárního westernu Butch Cassidy a Sundance Kid vypráví příběh o dvou nejsympatičtějších mužích divokého západu postavených mimo zákon a o období, kdy se setkali a začali tvořit nerozlučnou dvojici. (oficiální text distributora)
Hrají
William Katt
USA
Nejlepší filmy:
Pozemšťan (2007)
Matka Tereza: Ve jménu ubohých (1997)
Twin Falls Idaho (1999)
Tom Berenger
USA
Nejlepší filmy:
Počátek (2010)
Četa (1986)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Jeff Corey
USA
Nejlepší filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Malý velký muž (1970)
Chladnokrevně (1967)
John Schuck
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
Star Trek IV: Cesta domů (1986)
Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)
Michael C. Gwynne
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Soukromé neřesti (1997)
Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones (1980) (TV film)
Peter Weller
USA
Nejlepší filmy:
Brian Dennehy
USA
Nejlepší filmy:
Nejvzdálenější místo na Zemi (1985) (seriál)
Ratatouille (2007)
Rambo: První krev (1982)
Christopher Lloyd
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Stranger Things (2016) (seriál)
Návrat do budoucnosti (1985)
Jill Eikenberry
USA
Nejlepší filmy:
Šance na lásku (1995) (TV film)
Ztraceni beze stop (1980)
Rozvedená žena (1978)
Joel Fluellen
USA
Nejlepší filmy:
A Raisin in the Sun (1961)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Štvanice (1966)
Regina Baff
USA
Nejlepší filmy:
Útěk z Alcatrazu (1979)
Papírová honička (1973)
Velký Gatsby (1974)
Vincent Schiavelli
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Amadeus (1984)
Muž na Měsíci (1999)
John Megna
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr (1977) (seriál)
Kmotr II (1974)
Jako zabít ptáčka (1962)
Noble Willingham
USA
Nejlepší filmy:
Poslední skaut (1991)
O myších a lidech (1992)
Čínská čtvrť (1974)
Elya Baskin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Byl jsem při tom (1979)
Jméno růže (1986)
Říjnové nebe (1999)
Arthur Hill
Kanada
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Příliš vzdálený most (1977)
Columbo (1971) (seriál)
Jack Riley
USA
Nejlepší filmy:
Dny vína a růží (1962)
Frances (1982)
Hříšné noci (1997)
Peter Brocco
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Motýlek (1973)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Paul B. Price
USA
Nejlepší filmy:
Hotel Ritz (1976)
Butch a Sundance: Začátky (1979)
Je to fajn (1981)
Bob Tzudiker
Nejlepší filmy:
Total Recall (1990)
Walker (1987)
Bezcitní lidé (1986)