crazyflow

Tento film jsem videla teprve ted a lituju, ze ho neznam dyl, protoze ho okamzite radim mezi svoje oblibene filmy. Forest Gump ma velkou konkurenci. Mene komercni Rain Man ma pro me snad vetsi kouzlo nez zminovany trhak. Naprosty skvost. Niceho nebylo moc ani mene, zadne prehnane emotivni sceny, ale spravne vystihnute, aby divak nemel pocit ze kouka na kyc,nebo naopak moc suchy snimek. Tom Cruise opet presvedcil, ze neni jen ten velmi pohledny frajirek, ale ze je v nem velky talent a urcite nam toho jeste hodne predvede. Co se tyce Dustina Hoffmana, o tom jsem vedela, ze je skvely herec, po dnesnim shlednuti Rain Mana mi ale zustava pusa otevrena a nevim, co bych dodala. Dokonale. ()

Inner

Film, který se mě dotkl nejenom tím, jak krásný je, ale jak skutečný. Cruise je zde super, věřím mu celou jeho přeměnu, Hoffmanovi zase jeho autismus. 100% ()

petch

Příliš rozvleklé. Jeden autista, druhý nepovedený syn, který prvního unesl, aby získal dědictví, kterému nepatří. Na cestě sebe navzájem poznávají, aby pak ten druhý zjistil, že je (vlastně byl) doopravdy špatný. No tak jo, možná v době vzniku při prvním sledování to bylo zajímavé, ale teď s odstupem času mě ani nenapadne se na tento film podívat ještě jednou, spíše mě to odrazuje, z důvodu mé první připomínky nudné, rozvleklé. Tři hvězdy dávám jen kvůli Dustinu Hoffmanovi. ()

whass

Tohle vás pohladí na duši.Ano mluvím o Rain Manovi.Pět hvězd je ale hlavně za výborný herecký výkon dustina hoffmana v roli autisty.No ated když o něm píši tak si ho asi půjdu znovu pustit. ()

bramborak89

zbytecne natazene a nudne. tri hvezdy jen kvuli vykonu hofmanna. uznavam, ze hloubku to ma, ale ja na tyhle psychologicke blbosti s dobrym koncem nejsem. asi tomu neverim ()

Tomcat Tom

O vykonu Dustina Hoffmana bylo receno dost, a myslim, ze neni treba pridavat dalsi polynko do ohne = Bravo! Tom Cruise, ac ho mam rad, me mistama dosti stval (vim ze role mela byt tak napsana, ale opravdu mi prislo, ze obcas zbytecne prehrava) ac tam mel velmi silne chvilky. Do poloviny filmu jsem tak porad nevedel, ale jak dorazili do casina, zacalo me to bavit. Jako celek si myslim, ze Levinson odvedl skvelou praci, ale asi to je ma chyba, ze jsem od filmu mozna cekal o neco malo vic. Malinky kousicek tomu chybi abych si tento film oblibil natolik, ze bych se na nej kouknul znova a znova a znova. Mozna o trochu vice Raymonda, mozna vice emotivni konec, nevim. Skvelym filmem Rain Man je, a zustane, jen me osobne nevzal na uplnych 100 %. ()

breznec

Rain Mana jsem viděl tak před pěti roky a něják jsem si z toho filmu moc nepamatoval. Včera jsem ho zhlídl po dlouhé době znova a líbil se mi ještě ví,jak tenkrát. Sledovat famózní herecký výkon Dustina Hoffmana,to je prostě něco perfektního. I Cruise nebyl v tomhle filmu nejhorší(Jinak ho moc nemusím). Nemůžu jinak,než pět hvězdiček. ()

snookiest

To byl opravdu brilantni filmovy zazitek a protoze nejsem typ divacky, ktera se u kazdeho pribehu rozplace, tohle me sebralo. Dustin byl v nejlepsi forme a ta role mu primo sedla a jeho priprava byla opravdu genialni. Mam radeji filmy z 80-tych let a tento patri mezi mezi me oblibence:-) ()

jackie3

Buď jsem se dívala na jiný film, než všichni ostatní tady, nebo to byl ten samý snímek a mně to vážně nepřišlo až tak úžasný. Například - výborný herecký výkon Dustina Hoffmana a průměrný Tom Cruise? Tak u mě to bylo přesně naopak, mladý Cruise byl ten, kdo tento film zachraňoval. Nebylo to špatné, ale v první dvacítce? Nerozumím. ()

Jester_X

Film je zajímavě odvyprávěn, rozhodně se u něho nebudete nudit. Samotný nápad střetu autisty se svým bratrem jdoucím si cestou obchodníka je zajímavý také. Dalším pozitivem filmu je Dustin Hoffman, který zkušene vyabstrahoval vlastnosti autismu, jež lze na plátně snadno prodat. Od filmu s takovýmto potenciálem bych ovšem čekal trochu více než jen čistou řemeslnou mířící na emoce diváka. Veškerý charakterový vývoj postav je pouze naznačen a nedotažen do konce. Stejně tak hlubší myšlenky, na něž by si divák musel odpovědět sám, film nevytváří. Místy mě štvala předvídatelnost některých událostí a chování postav, které vycházelo ze stereotypů k jejich osobnosti vázaných. ()

Gustik5

Výborný film, při kterém se trochu zasmějete, trochu zamyslíte, a i trochu posmutníte, Dustin Hofmann jako "autista" a Tom Cruise v roli jeho horkokrevného bratra, Dustin je výborný, ne li božský, i Cruise, kterého nemusím, je tu skvělý. Co dodat. Hezký film o duševním spříznění dvou odlišných lidí, které zpočátku spojuje jen příbuzenství, a obnos peněz. ()

mb.3

Frajírek Cruise a autista Hoffman na cestě k vzájemnému poznání a proměně. Brilantně zahraný snímek (hlavně Hoffman, kterému jsem věřil všechno) o dvou naprosto rozdílných lidech, povahách a životě. Pro mě silná konkurence Forresta Gumpa. Dále nemám co dodat. ()

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel