Nikdy není pozdě začít znovu! Vtipný a zároveň romantický film o cestě jedné obyčejné dívky za štěstím. Maya pracuje v místním supermarketu a marně čeká na povýšení, protože jí chybí tolik potřebný vysokoškolský diplom. Vše se rozhodnou vyřešit její přátelé a díky nové identitě, kterou pro ni vytvoří, Maya získá pozici, o které vždycky snila. Tím ale její nesnáze nekončí. (Vertical Entertainment)

soviczka

Tak nevím, jestli mi poslední den v roce úplně selhala soudnost a pud sebezáchovy, ale bavila jsem se. Jak už tu někdo psal, hodně tomu pomohla úžasná kulisa New Yorku. A taky jsem asi do poloviny filmu přemýšlela, odkud znám Treata Williamse. Lopez na svůj věk nevypadá marně a aspoň se na ní dá koukat, herečka už z ní asi nikdy nebude. Pohodové 3 hvězdy. ()

M.i.k.e

kdyby se tvůrci drželi primární dějové linky,mohla to být celkem solidní,byť klišoidní zábava na jedno podívání.Tím,že ale do toho přidali druhou a pro mě celkem zbytečnou a nepochopitelnou dějovou linku,která byla evidentně vycucaná z prstu,se ze Second act stala rádoby slzopudná slátanina.To,že J-Lo hraje postavu o minimálně 10 let mladší než je sama je nakonec ten nejmenší problém...20% ()

BOURQUE

Peter Segal vie natočiť aj lepšie filmy. Nehovorím, že samotný základ („papier“ vs. „prax“) nie je dobrý (aj keď podobné veci sme už videli), ale celkovo mi to príde príliš idealizované. Vtipné momenty nefungujú tak akoby mali. P.S.: J. Lopez blízko u „piatej X“ vypadá skvele. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

BoredSeal

JLo táhne na 50 a bez školy očividně na klidnou práci v kanclu nedosáhne, i když má pocit, že je díky zkušenosti v práci dobrá a vyžere si akorát dělnické ponížení v americkém Lidlu od VŠ blba. Proto syn její kámošky vymyslí šílený plán zpadělat její CV, praxi a školu, aby jí nacpal do nějaké lepší práce a ouha, telefon zazvoní. Tato zápletka mě velmi oslovila, protože jsem zrovna v  období, kdy prožívám s bolestmi updatování životopisu a vytváření LinkedIn profilu a těšil jsem se na blbou komedii s Lopezovou. Potenciál to jistě mělo (hlášky jsou občas slušné a vrchol filmu je tlumočení mandarínštiny), ale tvůrcům žánr komedie nestačil, přidala se romanticko-vztahokrachující linie a naprosto bizarní zvrat jak z telenovely, který má na svědomí tak čtvrtinu neveselé stopáže zavánějící patosem. JLo obličej začíná připomínat zakonzervovanou starou Bohdalku, ale nějak to nekazí, klasicky odškrtá svou misi zazpívat, zatancovat latinu a předvést svůj slavný zadek v šatech, takže se ta vážná část dá přežít. ()

Torgal

Myslel som si, že toto bude len taká blbosť, kde sa starnúta JLo bude emancipovať a dokazovať všetkým okolo, že ženy bez vzdelania sú minimálne rovnako schopné manažérky ako absolventi prestížnych univerzít, ale to som ešte netušil, že film si pre mňa pripravil ešte jeden zvrat ako zo zlej telenovely. Každopádne prežiteľné, hoci Jennifer by si už mala vstúpiť do svedomia a prenechať romantické filmy mladším ročníkom. 4/10 ()

• Název filmu se objeví poprvé až před závěrečnými titulky. (griph)
  • Obchod se slevami, kde Maya (Jennifer Lopez) pracuje, byl natočen v Queens Food Bazaar, 24hodinovém obchodě, který nebyl pro natáčení uzavřen. (ČSFD)
  • Natáčelo se od 23. října do 15. prosince 2017 v New Yorku. (ČSFD)