Astonko

Seriál jednoznačne vyhráva pre seba Jodie Comer v úlohe psychopatky, ktorej som každý jeden raz fandil. Okrem nej tu milujem aj čierny humor a napínavú atmosféru v niektorých scénach, škoda však, že časom sa seriál stane repetetivným 7.5/10 ()

Teron

Hrozně oživující počin...začíná to vlastně strašně nenápadně, jenže už v prvních dílech krásně vystoupí žilky, které tomu dávají šmrnc. Docela uťápnutá analytička s dostatkem houževnatosti na jedné straně a parádně psychopatická vražedkyně na té druhé...z obojího plyne specifický smysl pro humor a tedy i zvláštní vtípky. Zatím hodnocena první sérka a s tou jsem naprosto spokojenej. ()

hony23

Svým pojetím určitě originální seriál. V hlavních rolích 2 ženy, navzájem sebou posedlé. Krásná Villanelle, bezcitná psychopatka vraždící s úsměvem, který si prostě zamilujete. Proti ní stojí nesympatická Eve, agentka snažící se jí dopadnout. Rozhodně tento seriál nenudí, byť ve snaze o dějové zvraty jde občas chování postav mimo jakoukoliv logiku. Škoda nevyrovnanosti obou sokyň, skvěle napsaná postava Villanelle by si zasloužila rovnocennějšího protivníka. ()