Reklama

Reklama

The Get Down

(seriál)
Trailer
Hudební / Drama
USA, (2016–2017), 11 h 13 min (Minutáž: 50–93 min)

Kamera:

William Rexer

Hrají:

Yahya Abdul-Mateen II, Mamoudou Athie, Giancarlo Esposito, Tremaine Brown Jr., Herizen F. Guardiola, Justice Smith, Jimmy Smits, Yolonda Ross (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(11)

Obsahy(1)

Talentovaná a energická mládež jižního Bronxu se v roce 1977 rychle řítí za svým snem a píše hudební historii. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Bane_Boss 

všechny recenze uživatele

Shaolin's the DJ that we call conductor 'cause Shaolin Fantastic is a bad Mother------. HOULY MOULY! This series is THE SHIT maaan! Nebýt politických a ouředních pletich, nářez od začátku do konce. Hudba je pro mě všechno (rozuměj beat mého srdce je sickest beat of them all!) a když zkrachovalej hudební producent mluvil o tom, že hudba je vlastně takovou veřejnou službou, pomáhající lidem song od songu, minutu po minutě, nemohl jsem nic než přikyvovat a jen jsem si uvědomil, že jsem tu správně. Začátky DJingu fascinující natolik, že zítra nabíhačka pro řádný sound system, pak do obchodu s deskami pro ty největší pecky na vinylu a po cestě domů ještě do papírnictví pro voskovku bo já to chci dělat pořádně a od podlahy jako ma mén Grandmaster Flash a Shaolin, ne jak zmrdi z Duplexu, Retra apod. Závěrečný DJ battle mimo planetu...no ustřelilo mi to gatě!!! Pátou hvězdičku si nechávám jako rezervu pro zbylých 6 částí, které se doufám vyrojí hned zkraje příštího roku, jinak mi mrdne! PeS: Mylene má tak nebezpečné křivky, že když by dovalila k lednici, tak moje sýry z Lidlu zezelenaj závistí! Love yoooou...you sexy bitch!:*** ()

SFalconJ 

všechny recenze uživatele

Jestli přemýšlíte, na jaký nový seriál se podívat, můj tip je The Get Down z produkce Netflix. Naprosto uvěřitelná atmosféra a story z Bronxu 70. let, vhled do tehdejšího života nejen místních teenagerů, skvělý multižánrový soundtrack a postavy, se kterými je radost prožívat plnění jejich snů. Pozadu nezůstává ani vizuální zpracování. Povinnost zdaleka nejen pro milovníky hip hopové kultury, jejíž hudební počátky jsou tu také zachyceny. ()

Reklama

Košoun 

všechny recenze uživatele

Netflix letos skutečně válí. The Get Down je stylová hudební pecka, kterou si Baz Luhrmann skutečně vymazlil. Po všech stránkách neskutečný zážitek: dokonalý mnoha žánrový soundtrack, skvělá atmosféra, která vás do Bronxu skutečně vtáhne, vizuál typicky pro Luhrmanna na hraně (a za hranou) kýče a skvělý výběr neokoukaných herců v dobře napsaných postavách (i když tady se to klišé najde - např. dceruška upjatého pastora, která chce být popová hvězda). A celé to dohromady pojí energický příběh, který je především o plnění snů a překonávání na první pohled nepřekonatelných překážek. Z herců v hlavní roli vyniká skvělá Justice Smith. Nevím, kde ho vyhrabali, ale pro tuhle roli se narodil. A Mylene zpívá jako bohyně! The Get Down je přesně ten typ seriálu, kdy nespustím ani na minutu oči z obrazovky, protože nechci přijít ani o píď toho, co nám tvůrci servírují. A to se mi naposled stalo u Sense8. Jestli to Netflix takto potáhne i nadále, tak se klasické televize mohou jít zahrabat! PS: Pokud nemáte rádi zpívání, černochy nebo rap, tak raději zvolte něco jiného... ()

mcb 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Part 2: Druhá polovina ambiciózního hudebního seriálu Baze Luhrmanna dostala k dispozici mnohem nižší rozpočet, nicméně se jí stále podařilo udržet laťku prvních šesti epizod, kde zaujmou zejména dynamicky natočená hudební vystoupení a tragický příběh o „zlém“ showbusinessu a zmařených ideálech. Nejlepší epizoda: Toy Box (4) ()

Fifer 

všechny recenze uživatele

Strašně příjemně se na to koukalo. A hudba je po většinu času skvělá. Animované komixové prvky také výborné. Klasická seriálová klišé vadila, ale ne tolik. Co mi vadilo nejvíc je historická nepřesnost. Jak jsem psal, hudba je sice většinou skvělá, ale třeba popová píseň toy box má tanec i beaty, které v té době vůbec nebyly. To mi přijde jako falšování hudební historie. Poslední díl byl teda strašná, až nesnesitelná limonáda. Jinak moc pěkný. ()

Galerie (311)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama