Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fin Shepard (Ian Ziering) bojoval se žraloky po celém světě, ale nyní musí svůj boj přenést na zcela nové místo – zpátky v čase, do období druhohor, kde to vše začalo. Tam je jeho úkolem zastavit vznik úplně prvního Žralokonáda v historii světa. Podaří se mu a jeho kamarádům vše vrátit do normálních kolejí a jednou provždy vymazat Žralokonáda z povrchu zemského? (Israha)

(více)

Recenze (59)

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele

Už u pátého dílu jsem odpadoval, protože se tvůrci záměrně snažili o humor, stejně je to i tentokrát, navíc zůstala i přehlídka toho nejošklivějšího, čeho je plastická chirurgie schopná, od samého úvodu opět fungovala naprosto příšerná CGI a ten příběh... Ani se mi k tomu nechce příliš vyjadřovat, takže to vezmu zkrátka. Všechno špatně. ()

Melios 

všechny recenze uživatele

Po 6 rokoch sa Sharknado dočkalo svojho ukončenia ,ktoré sa rovnako ako minulé diely nebojí ukázať svoju šialenosť. Nebudem hovoriť o všetkom ,čo sa vo filme udialo ,lebo to by som spoileroval a ja chcem aby si túto debilinu pozrel každý zvlášť! Za "Planet of Aprils" a totálne gýčovú finálnu fight scénu uďeľujem filmu titul čistého guilty pleasure a 5* Škoda ,že už je tejto šialenosti koniec...Alebo nie!? ()

Reklama

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Poslední Sharknado jsem zdárně přežil, uff, no byla to už ale zhruba od čtyřky vážně dřina. Právě kolem čtvrtého pokračování této ,,slavné,, série se totiž silně začala projevovat únava látky, respektive toho ztřeštěného nápadu kolem žraločích tornád a už to prostě přestala být ta správná sranda, postupně zmizelo ono kouzlo totálně ujeté debility, a tak zatímco i ty nejšílenější tvůrčí bláznovství v prvních dílech působili i přes svou ultra lacinost a amatérismus ještě fakt zábavně a vlastně svým způsobem i originálně, tak v dalších pokračováních se to celé měnilo v již jen neúnosná zoufalství, která už nemohl kousat snad ani ten nejtolerantnější žraločí fanatik pod sluncem. Pravda tedy je, že právě v šestce ještě došlo k jistému oživené díky zápletce v podobě cestování v čase, na druhou stranu to zde ale zas zazdili veškeré přítomné dialogy, vysvětlování, chování postav a hlavně celé to zpracování, takovým způsobem, že musím jen zopakovat, zaplať pánbůh, že se jedná už o poslední díl. Každopádně upřímně mohu nakonec ale přeci jen konstatovat, že na tuto sérii asi nikdy nezapomenu, na veškeré efekty, na herecké výkony, na postavy, na dialogy, na zápletky, ale především na veškeré ty nápady kolem žralokonád, to vše bylo prostě tak absolutně mimo veškeré mantinely, že právem lze těchto šest dílů označit za dokonalý brakový kult. ()

salfa72 

všechny recenze uživatele

Bohužel vtipnost pětky se nějak vytratila (i když pár narážek na jiné filmy se tam objevilo) a zůstalo jen dlouhé a nudné čekání na dlouho očekávaný happy end, které bylo občas protkané nutnou dávkou vlasteneckého patosu (Bůh žehnej Americe, komu jinému). Snad je to doopravdy poslední díl, protože jinak nevím, co dalšího by se v této sérii mohlo ještě stát. Tvůrci podojili tuto sérii více, než si vůbec dovedli představit a snad už nikoho nenapadne, že by se dalo natočit ještě jedno pokračování. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Společnost Asylum ve spolupráci se Syfy se rozhodli této dosti kontroverzní sérii a hlavně divákům snad už poslední tvrdý direkt. To ukáže čas (osobně tomu moc nevěřím), ale snad už žádný další díl nevznikne. Jejich kvalita byla opravdu různorodá a většina z nich dost zblízka koketovala s totální céčkovou žumpou. Jen opravdu otrlí jedinci dokázali společně s Finem a ostatními projít napříč všemi jeho souboji se žraločími tornády. Rád bych řekl, že jsem rád jedním z nich, ale opak je pravdou. Když Anthony C. Ferrante přišel s prvním dílem, byl jsem docela mile překvapený. Byla to sice totálně ujetá podívaná, která moc kvality nepobrala, ale u od Asylum ani neočekávám, že by vůbec někdy natočili opravdu kvalitní film. Byla tu však celá řada humorných situací a hlášek – které se mi líbily, pobavily a já dal šanci i dalším dílům. Dvojka ještě v rámci možností ušla, ale trojka a čtverka už byla dost na hraně a smrděly doslova trapností. Pětka přinesla trošku oživení a totální destrukci všeho a všech. A tak jsem byl zvědavý, co je ještě vůbec možné, aby se zrodilo v chorých mozcích režiséra a scénáristy. No a oni samozřejmě nezklamali. Připravili si pro nás opravdu velkou porci naprosto dementní podívané – doufejme, že vážně naposledy. Fin Shepard, Nova, bohužel i odpudivá Tara Reid coby April a pár dalších se během cestování časem potká kromě ničivých žraločích tornád s dinosaury (dokonce se proletí i na Pterodaktylovi), narazí na kouzelníka Merlina, Morganu (tu si v podání transvestity mohli opravdu odpustit), Billyho Kida, George Washingtona, Benjamina Franklina atd. Dokonce i na své rodiče (to už se asi Tori Spelling připravovala na spolupráci s Ianem Zieringem v pokračování Beverly Hills – pokud ovšem po smrti „Dylana“ vůbec bude – navíc ta vypadala vážně odpudivě). A na můj vkus tu bylo až moc pře Tarováno. Tara Reid se z krásky již dávno přetransformovala v hnusnou kreaturu a tady dostala až žalostně moc prostoru a pasáž z daleké budoucnosti byla snad vůbec tím nejhorším, co se zde objevilo. 30% ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • V závěrečné scéně z baru se mezi štamgasty objeví John Heard. Jedná se ale o záběry ze Žralokonáda (2013) a pohledy zezadu patří dublérovi. (Fenk)

Reklama

Reklama