Najväčšia spevácka show je späť! Niekoľko tisíc spevákov z Česka a Slovenska sa pokúsi presvedčiť Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa, Martu Jandovú a Kláru Výtiskovú, že len oni si zaslúžia stať sa novou Superstar. (TV Markíza)

copterfish

Ty porotci vůbec nejsou vtipný .A navíc spousta soutěžících zpívá falešně a stejně je pošlou dál.Je to fakt nuda nevim jak sem vydržel se dvě hodiny dívat na zpívající kretény a nudný porotce. ()

migr

Castingy měli ješte hlavu a patu, seriozná diskuze poroty o kvalitě přednášjicích, ale pak začala účinkovat byznisová produkce a vypadávání učastníku zčalo být jak pokus omyl. 77%---40= 50%. ()

Milonak odpad!

Tak jsem se dnes na Superstar podíval a hodnocení je následující: na úvod přišlo vystoupení "odborné" porotkyně Kláry Vytiskové. To, co předvedla, je hodno této "soutěže" - jalový, nezáživný, uspávající výkon, Vytisková prostě neumí zpívat (stejně jako Frühlingová, atd..). Následovali čtyři mladí interpreti - nedokážu si představit, že bych šel kdykoliv na jejich koncert a vydržel poslouchat víc než jednu písničku v jejich podání. Do toho jim porotci nalhávají (samozřejmě musí, protože by se ukázalo, že vybrali špatně, případně že celá soutěž je k ničemu a zbytečná, protože žádný použitelná zpěvák, zpěvačka z ní stejně nevyjdou), že jsou dobří, což samotné mě v názoru na ně (porotce) utvrzuje v přesvědčení, že jsou pro peníze schopní udělat cokoliv. Naprosto zbytečná záležitost, která slouží jen pro vytvoření jakéhosi falešného pocitu o schopnosti zpívat. ()

Shiroko odpad!

Už jsem se těšil, že alespoň pro jednou nebude žádná talentová show. A najednou bum! Přišla Tvoje tvář, ale ta mi přišla aji víceméně zajímavá, ale tohle... samozřejmě nemůže chybět jako vždy vyholený Soukup, vyhulený Palo Habera (zázrakem ne v šortkách) a nějaká poloflundra kterou ani neznám. Jak jinak, doplněno o litry naivních holčiček s internetovou demencí a závislostí na youtuberkách, které si myslí jak umějí zpívat a když se dozvědí "krutou" pravdu, tak se rozbrečí a utečou. Pak někdo v uvozovkách tak talentovaný že to prostě musí vyhrát a těsně před finálem stejně vypadne. Kdyby alespoň v těch novinách a na internetu o tom tolik nepsali. Jediné pozitivum z mého pohledu je hodnocení od ČSFD, i když bych klidně ještě ubral ()

Zack07

Musím přiznat, že se na letošní Česko Slovenskou SuperStar 2018. Celkem těším. Televize Nova a Markíza slibuje scénář podle vzoru německé verze, kde nyní válí česká zpěvačka Martina Bárta. Bude zajímavé sledovat pět nováčků v porotě a na moderátorských postech (kromě Habery jsou tam všichni vůbec poprvé) Rovněž bude poprvé show vysílána v odlišných dnech jak v Ćesku tak na Slovensku. Uvidíme, jak se jim letošní ročník plný novinek tedy povede. ()