Reklama

Reklama

Můžete mi kdy odpustit?

  • Česko Dokážete mi kdy odpustit? (festivalový název) (více)
Trailer 1

Ve snímku Můžete mi kdy odpustit? se představuje Melissa McCarthyová v hlavní roli Lee Israelové, úspěšné autorky životopisů celebrit (a milovnice koček), která se v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století živila psaním biografií takových osobností jako jsou Katharine Hepburnová, Tallulah Bankheadová, Estée Lauderová a novinářka Dorothy Kilgallenová. Když se její kariéra ocitne v pytli, protože už nestačí držet krok s potřebami trhu, vrhne se s pomocí svého věrného kamaráda Jacka (Richard E. Grant) na nové, lukrativní a nelegální podnikání ̶ padělání dopisů slavných (a mrtvých). (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (69)

herr_carter 

všechny recenze uživatele

Melissa McCarthy je pro mě takový Carell v sukních....."v sukních" spíše teda...Herečka, která se proflákla v komediích, kde si většinou dělá srandu sama ze sebe, je schopná zahrát i takovéhle charakterní a životem zkoušené role a co víc, je pevná v kramflecích - letošní nominace na Oscara je myslím zasloužená a doufám,že stejně jako Steve Carell se bude Melissa v budoucnu objevovat už spíše ve vážných rolích..stejně jako zraje víno, to bude nejspíš nejpřesnější přirovnání pro oba jmenované.................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Waw, tak Melissa mňa osobne dosť prekvapila a ukázala, že vie zahrať aj dramatickú rolu, ktorá jej naozaj charakterovo dosť sedela. Výborný herecký výkon. Ale samozrejme aj film bol pozoruhodný, zaujímavý a najmä realistický (podľa skutočných udalostí). Začalo to celkom nevinne, len dopísaním P.S. na konci skutočného listu, no a potom sa to akosi nezadržateľne rozbehlo až do obrovských rozmerov za hranicou chamtivosti - a to predsa nemôže nikdy dopadnúť dobre. Napriek tomu, že väčšina filmu je v podstate "stále o tom istom", tak sa na to pozeralo dobre a so záujmom. Okrem iného aj vďaka vedľajším postavám a atmosfére 90tych rokov. ()

Reklama

angel74 

všechny recenze uživatele

Melissa McCarthy mě doposud nijak zvlášť nezaujala, ale musím uznat, že role spisovatelky Lee Israelové, která řeší dluhovou a tvůrčí krizi nezákonným způsobem, jí neskutečně sedla. Richard E. Grant coby její kamarád Jack se ovšem také předvedl v plné parádě. Příběh tak nějak přirozeně a pohodově plynul, k čemuž nemalou měrou přispěla i velmi příjemná hudba, takže se mi film vcelku dost líbil. (75%) ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Jak tu již několikrát zaznělo - ano, jsem také překvapena, že Melissa McCarthy hraje "vážně" a není to zas nějaká její další postava z komedie. Byla jsem velmi příjemně překvapena a mít k tomu za parťáka Granta - jupíííjej :) Jsem ráda, že se film dokonce objevuje v seznamu na Oscary, protože jinak by si ho nikdo nevšiml. Příjemně mě to pobavilo, ukázalo mi to jak se dá či nedá žít a zároveň - Lee - gratuluji :) ()

elanius 

všechny recenze uživatele

(25/2019) / Melissa McCarthy v netradičnej úlohe v docela netradičnom filme. Celkovo hodnotím tento film tohtoročnej Oscarovej sezóny kladne, škoda ale pomaly sa objavujúcej monotónnosti námetu, ktorý už po polke filmu nemá moc čím prekvapiť. Podobne ako v The Wife, parádne sekunduje Melisse Richard Grant a pridáva do príbehu aspoň aký taký moment prekvapenia. (6/10) ()

Galerie (14)

Zajímavosti (6)

  • Film se natočil za 28 dní na Manhattanu v New Yorku. (..Lucas..)
  • Film je věnovaný spisovatelce Leonore Carol Israel (3. prosince 1939 – 24. prosince 2014). (Rominator)

Související novinky

Na Febiofestu uvidíte oscarové snímky

Na Febiofestu uvidíte oscarové snímky

19.03.2019

26. ročník Mezinárodního filmového festivalu – Febiofest přiveze do Prahy francouzského herce a režiséra Louise Garrela, který 25. března osobně uvede svůj nejnovější film Věrní nevěrní. Komediální… (více)

Ceny LA kritiků vyhlášeny

Ceny LA kritiků vyhlášeny

10.12.2018

Oscarový závod je v plném proudu a nebýt toho, že je nový snímek režiséra Alfonso Cuaróna cizojazyčný, byla by Roma definitivním adeptem na sošku za nejlepší film. Potvrdily to teď čerstvě rozdané… (více)

Reklama

Reklama