Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Před hlasováním správní rady o dohodě mezi Waystarem a GoJo hájí Kendall a Shiv protichůdné zájmy a snaží se pomoci Romanovi, který je na tom fyzicky i psychicky špatně. (HBO Europe)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud tvůrci uzavřou skvělý seriál celovečerním snímkem, o jehož kvalitách nemám sebemenších pochyb, okamžitě pětkuji a s úctou se klaním. Krásný výkon. No, krásný... Krásný byl výkon všech herců a celého štábu, v ději se jako obvykle žádná krása nevyskytovala, ale kdo by ji tady po čtyřech absolvovaných řadách čekal, že? Za mě šlo o skvělý závěr neméně skvělého seriálu a já jsem moc rád, že tvůrcům vydržel ten správný tah na branku až do samotného konce. / Poučení: Karikatury tu nejsou jen pro zasmání, člověk by se nad nimi měl spíše zamýšlet. ()

Reklama

DavKom 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Super vyvrcholení skvělé řady! Nicméně, hlavní důvod proč píšu tuhle recenzi je, abych uchránil lidi od náhodného přečtení recenze uživatele Videjo, která je pouze masivním spoilerem o jedné větě! ()

lemonova 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neviem, či som niekedy videla lepšiu záverečnú časť akéhokoľvek seriálu. Toto bola emotívna, režijná, herecká a najmä scenáristická pecka, ktorá by zahanbila väčšinu filmov, ktoré máme možnosť vidieť v kinách. ()

Galerie (24)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Reklama

Reklama