Dánsko / Švédsko,
2018, 7 h 11 min
(Minutáž: 43–44 min)
Epizody(10)
-
En aftale (E01)
-
Første mission (E02)
-
Hjemkomst (E03)
-
En chance (E04)
-
Rekrutteret (E05)
-
Dobbelagent (E06)
-
Ofret (E07)
-
Overlevelse (E08)
-
Simone (E09)
-
En ny verden (E10)
Hrají
Birgitte Hjort Sørensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál) - herec, a.z.
Vláda (2010) (seriál)
Vinyl (2016) (seriál)
Ardalan Esmaili
Nejlepší seriály:
Sneengle (2021) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Vysvoboď mě (2024) (seriál)
Joachim Fjelstrup
Dánsko
Nejlepší seriály:
Cesty Páně (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Kniha snů Karen Blixenové (2022) (seriál)
Tova Magnusson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Restaurant (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Johan Rabaeus
Švédsko
Nejlepší seriály:
Wallander (2005) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Modus smrti (2015) (seriál)
Lars Ranthe
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Kaštánek (2021) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Özlem Saglanmak
Dánsko
Karin Franz Körlof
Nejlepší seriály:
Restaurant (2017) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Kida Khodr Ramadan
Libanon
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Stine Schrøder Jensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Morten Kirkskov
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Josephine Raahauge
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Emelie Falk
Švédsko
Nejlepší seriály:
Greyzone (2018) (seriál)
Anders Heinrichsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
DNA (2019) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Ramadan Huseini
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Výkřik bez ozvěny (2020) (seriál)
Ulrike Krumbiegel
Nejlepší seriály:
Greyzone (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Karin Lithman
Švédsko
Thomas Niehaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Figge Norling
Švédsko
Nejlepší seriály:
Wallander (2005) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Skoro normální rodina (2023) (seriál)
Troels Thorsen
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)