Štiky

(pořad)

Možná jste už o nich někdy slyšeli. Štikovi a Koktovi. Mají starosti, sny, lásku i radosti. Je to jedna velká emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu. Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Skutečný příběh neskutečné rodiny. Nenechte si ujít napínavou telenovelu z českého rybníčku. (TV Prima)

xsilence8x odpad!

Jednou takhle večer, předpokládám, že nějakým nedopatřením, přepnula moje máma na televizní kanál, kde zrovna vysílali tento pořad. Ze zvědavosti jsme na kousek mrkly. Americké a německé reality show mají aspoň nízkou úroveň, tohle má úroveň -100 % na škále od 0 do 100 %. Vzhledem k tomu, že druh Homo sapiens sapiens má dobře vyvinutou centrální nervovou soustavu, individua účinkující v této "reality" bychom měli zařadit do vlastního druhu, který pozbyl funkce používat svůj mozek. Drahá televize Primo, proč tohle vůbec vysíláte? Málem jsem z toho vyzvracela své vnitřnosti. ()

castor odpad!

Jen pro otrlé. Někdo má štěkání spojené s boudou a jedním domestikovaným čtyřnohým kamarádem, jiný s primitivní rodinkou, jejíž členové nic neumí, ani nic nedokázali, a která je „známá“ jen díky tomu, že někdo chrápe s někým, jež spal s někým dalším. A když si někdo takový myslí, že je pro diváka sakra zajímavý, přítomnost kamer ho ještě víc nastartuje. Asi holt taky brzy uvěřím, že jsem celebritou. ()

maverick10 odpad!

Je dno televizní tvorby a tam se řadí telenovela.Pak je zemina a tam můžeme najít bulvární pořady a pak by někdo čekal zemské jádro, ale omyl, je zde černá díra, kterou se dotanete do země Absurdistán. Zde zákony neplatí a tady paŠtika umí hovno a tohle hovno nám dokonce televize servíruje na zlatém podnose jako kaviár. Ale podstata je stále stejná, je to pořád hovno. Člověka, který se na to pravidelně dívá, bych na místě zastřelil, protože bere kyslík, vodu a jídlo ostatním na této planetě a jeho existence je bezúčelná. ()

eraserhead666

Když matku vytáčí, že je dcera po ní. Po třetí epizodě jsem to přestal sledovat, protože už to nemělo co nabídnout zajímavého, nového, "originálního". Což je asi největší úskalí tohohle formátu - ten nápad není vůbec špatný, ale najít rodinu, která to utáhne a udrží zajímavé po více než dva díly, je prostě hrozně těžké. Štikovým se to nepovedlo, ti vše co mohli, ukázali v prvních dvou částech a pak to jen pořád opakovali dokola. ()

M.i.k.e odpad!

TV Prima si celkem nedávno rozjela svojí vlastní sérii Hvězdných válek...v první epizodě zvané Nová Beznaděj nám během Polcie v akci naservírovala hysterickou rádoby realitu s vojáky impéria v hlavní roli.Jelikož se úspěch dostavil,následoval druhý díl Kajínek vrací úder,který nám přiblížil jak složité to má moderní Robin Hood,který bohatým bral a na chudé sral.No a jelikož ani to nestačilo a divák lačný bahna chtěl víc,přichází prozatím závěrečný díl trilogie s názvem Návrat štiky,kde se klan skorem vyhynulých multiretardů snaží za každou cenu dokázat,že tím největšém retardem pod sluncem je právě on a nikdo jiný.Přitom je od začátku jasné...spolier alert...že většího retarda než princeznu Moniku Orgánu prostě najít nelze...velkým plusem budiž to,že po shlédnutí libovolně dlouhého úseku musí každý zaručeně získat pocit že je vlastně úplně normální... ()

• Na premiérový díl se 23. 4. 2018 dívalo 298 000 diváků ve věku 15-69 let. O týden později sledovanost poklesla na 241 000, 7. 5 .2018 se na třetí díl dívalo 262 000 diváků. S ohledem na pokročilou hodinu začátku pořadu (21:30) představuje share přes 11% pro komerční televizi solidní výsledek. Share prime timeového Modrého kódu (od r. 2017) se pohybuje okolo 20 procent. (klukluka)